• Autor
    Odp.
  • Cytrus9
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Biżuteria ręcznie robiona ma moim zdaniem ogromną przewagę np. nad sztuczną biżuterią z Chin i żwietnie nadaje się na prezent. Grunt by była solidnie wykonana i z dobrych materiałów. Ja np. nie lubię plastiku. Tak więc jestem za pasją tworzenia a przeciw tandecie:-)

    Bizuteria-Magia
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 135
    • Zapaleniec

    Trudno się z Tobą nie zgodzić, pod względem produkcji masowej niestety niemal każda biżuteria jest identyczna, podobnie jak w sieciówce typu Apart. Dlatego też starajmy się być oryginalne i wybierajmy to co dobre i sprawdzone.

    Gramka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 54
    • Stały bywalec

    Mnie bardzo podobają się kolczyki wykonane w technice sutaż, ale są dożc drogie, choć biorąc pod uwagę wkład pracy…

    Sklep-Jubilerski
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 98
    • Zapaleniec

    Moim zdaniem to zalezy od tego ile dożwiadczenia w kwestii produkcji i wyrobu biżuterii posiadasz. Jeżeli stosunkowo mało- nie uda Ci sie wykonać takiej broszki,to wymaga jednak troszke praktyki.

    eli45
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    Jeżeli ktoż ma talent i wyobraźnie to jak najbardziej wychodzą bardzo ciekawe i pomysłowe inspiracje

    Erika Li
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 47
    • Bywalec

    Podziwiam tymi kobietami, jaki potrafią zrobić biżuterię ręcznie! Do tego potrzebny talent!

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " bizuteria robiona wlasnorecznie"

Przewiń na górę