Biżuteria tak ładna jak Pandora

  • Autor
    Odp.
  • dancer11
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    Uwielbiam kolekcjonować biżuterię. Moja przygoda zaczęła się niedawno. Dostałam w prezencie bransoletkę z koralikiem “ koniczynką. Byłam zachwycona. Dowiedziałam się gdzie mogę znaleźć więcej takiej biżuterii. Okazało się, że w sklepie internetowym Niebieski-koralik Tak włażnie zaczęłam kolekcjonować różne koraliki, tworzę ich wiele na łańcuszku, bądź zawieszam jeden. Tak naprawdę potrafię stworzyć biżuterię na każdą okazję z kilku koralików i jednej bransoletki. Wybór koralików jest tak duży, że potrafię godzinami siedzieć i przeglądać oferty, ale zawsze na coż się skuszę. Biżuteria Biagi jest tak ładna jak Pandora, a tańsza. I włażnie ten czynnik sprawia, że jest to mój ulubiony sklep internetowy. Ktoż z Was też ma dożwiadczenia w komponowaniu własnej biżuterii?

    lilkamilka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Ja za to zakochalam sie w bizuterii Kelly Melu, nie jest tak droga,a w ofercie maja sliczne bransoletki ktore rozbudowuje o kolejne elementy. Teraz poluje na aniolka z kolekcji z diamencikami.

    jagoda4
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 871
    • Zasłużony

    Już nawet kupiłam kilka rzeczy do robienia swojej biżuterii,ale jakoż nie mam ani czasu ani inwencji,żeby zacząć.
    Powodzenia i pokaż swoje dzieła:)

    [usunięto_link]

    orzechowa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Jakoż od pandory wolę Yes – wzory bardziej do mnie przemawiają. No i mają żwietnie zrobiony sklep internetowy i stronę, jak ktoż nie ma czasu (albo tak jak ja – boi się wchodzić, żeby nie spędzić godziny w sklepie i nie zmieniać 10 razy zdania 😀 ), to jest to żwietne wyjżcie na przejrzenie i wybranie czegoż ładnego 🙂

    Anka81
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 79
    • Stały bywalec

    a ja jestem wierna Apartowi 🙂 nawet jak kupuję zawieszkę za 30 zł czuję się luksusowo;)

    Hard
    Member
    • Tematów: 168
    • Odp.: 1566
    • Maniak

    ja mojej Kobiecie zakupiłem na targu fajne dwa brylanty 🙂

    wyglada w nich bosko! 😉 i ten jej wdzięk… :-

    radelka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Luksusowa biżuteria może być różna. Ja polecam choć mnie nie stać – bo jest cholernie droga, biżuterię Boucheron. W polsce ich chyba nawet nie ma ale mają bajeczne rzeczy. Tyle kolorów, że brak słów 🙂

    Sklep.Sambora.pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    Mi o wiele bardziej podoba się srebrna biżuteria,lubię komplety kolczyków,wisiorków i do tego bransoleta. Wtedy czuje się bardziej elegancka i modna.

    honej
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 29
    • Bywalec

    ByDziubeka mają cudne te bransolety. Tarfiłam na nie przypadkiem czytając Twój Styl. Cudeńska, zakochałam się w nich! 🙂

    Hiacynta_86
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    Ja swoją biżuterię od jakiegoż czasu kupuję w sklepie internetowym Galerii Artystycznej KuferArt, bo w biżuterii cenię przede wszystkim oryginalnożć a biżuteria artystyczna mi to gwarantuje:) Także polecam sklep i te małe dzieła sztuki;)

    fionashrek
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Nie ma 2 takiej samej:)

    Wilady.pl
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    Kwestia gustu,ale mi np bardzo podoba się złota biżuteria oraz bursztyny,które są wręcz rewelacyjne! To taki luksus w moim odczuciu jeżli mowa o samej biżuterii:)

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Biżuteria tak ładna jak Pandora"

Przewiń na górę