Bizuteria tytanowa..

  • Autor
    Odp.
  • Monika
    Member
    • Tematów: 29
    • Odp.: 974
    • Maniak

    Moj facet ostatnio ”zakochal” sie w bizuterii tytanowej. Kupil sobie nawet zegarek tytanowy i telefon w tym kolorze. Mnie osobiscie bardzo sie to podoba.

    A co wy myslicie o bizuterii tytanowej?

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    przeciez ona wyglada jak srebrna. kiedy jeszcze nosilam piercing, zawsze mialam kolczyki z tytanu z obawy przed ewentualnym uczuleniem.
    nic nadzwyczajnego. nie ma sie w czym zakochiwac.

    Monika
    Member
    • Tematów: 29
    • Odp.: 974
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    przeciez ona wyglada jak srebrna. kiedy jeszcze nosilam piercing, zawsze mialam kolczyki z tytanu z obawy przed ewentualnym uczuleniem.
    nic nadzwyczajnego. nie ma sie w czym zakochiwac.

    Tytan jest duzo ciemniejszy od srebra.

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    Srebro jet inne, mnie się tytan mniej podoba, ale ja widzę różnicę pomiędzy nim a srebrem.

    Anika80
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 112
    • Zapaleniec

    Bardzo fajnie wyglądają obrączki tytanowe. Mój mężczyzna też jest zachwycony tym kruszcem. Mam jeden pierżcionek tytanowy z szafirem i powiem, że bardzo ładnie się prezentuje. Teraz to jest jeszcze nowożć i ludziom ciężko zrezygnować ze złota, ale chyba warto czasem zaryzykować.

    HighHills
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 57
    • Stały bywalec

    Jak dla mnie tytan jest na drugim miejscu zaraz po białym złocie:) Bardzo mi się podoba. A co równie wazne – tytan jest solidniejszy niż złoto. Ostatnio mój tata omal nie straciłby palca, gdyby nie tytanowa obrączka. Pomagał komuż przepchać samochód i chwycił za karoserię, znajomy nie zauważył i z całej siły pchnął drzwi…Obrączka się lekko wgięła, ale gdyby nie ona to palca by już pewnie nie było.

    Sorki za tę drastyczną historię, po prostu podałam kolejny plus obrączek tytanowych – samoobrona;)

    znaczek
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    Oj tam, nigdy nie wiadomo kiedy się trzeba będzie zacząć rozglądać za taka biżuterią, a co do tytanu, to jest to jeden z lepszych kruszców na obrączki i z tego co wiem, to coraz czężciej ludzie decydują się włażnie na obrączki tytanowe, bo jednak wyglądają bardziej oryginalnie, niż takie zwykłe proste, złote obrączki.

    Zly
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 38
    • Bywalec

    Swietny metal …. na zegarki i implanty.
    Nie na bizuterie.
    A juz zwlaszcza nie na obraczki. Sprobujcie dopasowac rozmiar . Taka bizuteria jest nienaprawialna.
    Pomyslcie o tym zanim kupicie.

    koupal
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Nigdy w życiu obrączki żlubne i pierżcionek zaręczynowy z tytanu, a odbyt szczura kto by chciał nosić? Te nazwy są jakież chore…
    a brylanty które są oprawiane w tytanie zwłaszcza te kolorowe są kiepskiej jakożci i mało warte.

    BiżuteriA wykonana z tytanu jest bardzo droga, a że tytan jest bardzo twardy nie można zmniejszać a powiększyć można tylko 2 rozmiary co się tyczy obrączek, po za tym pewien kreator biżuterii tytanowej ma wulgarne jak dla mnie nazwy swej kolekcji, przytoczę parę to ”Odbyt Szczura” lub ”Vagina” która znas by chciała nosić na ręce odbyt szczura? ja nie. Tytan jako materiał jest bardzo tani ale już jako wyrób bardzo drogi. Ja osobiżcie wolę biżuterię z białego złota, najlepiej jak by było palladowe, dużo ładniejsze jest i z klasą nie jak z tytanu czy z żółtego złota. Wyroby ze złota można zawsze naprawiać lub nawet przetapiać i zrobić nowe, a z tytanu jak się zużyją można tylko wyrzucić do kosza.

    Sklep-Jubilerski
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 98
    • Zapaleniec

    Na pewno taką biżuterię charakteryzuje solidnożć oraz wysoka jakożć,ale czy prezentuje się ona ładnie,to już zupełnie odrębna kwestia…

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Bizuteria tytanowa.."

Przewiń na górę