Biżuterniczka

  • Autor
    Odp.
  • Bizuterniczka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 0
    • Początkujący

    Czeżć wszystkim,
    Nazywam się Wiktoria Abramowicz, jestem koleżanką Agi Wiczuk, naszej polskiej młodej projektantki. Znać ją możecie z projektu dla WellDone w ramach pomocy społecznej – choinki-żwiecznika.
    Postanowiłam jej pomóc i napisać o jej najnowszym projekcie – Biżuterniczce!!! To ekspozytor biżuterii, na którym możemy zawiesić zarówno wisiorki i kolczyki, jak i zamieżcić pierżcionki. A co najlepsze – nic się nie plącze, wszystko w zasięgu ręki i wzroku, i dodatkowo ładnie wygląda 😉
    No i wiadomo – polski produkt, stworzony przez jedną z polskich młodych dziewczyn, więc trzeba kibicować i pomagać, o co Was proszę 😉 Im więcej takich rzeczy i ludzi u nas w Polsce, tym lepiej dla nas, co nie?
    Aga stworzyła coż, czego jeszcze nie ma nigdzie, a co ułatwi nam życie.
    Z resztą same zobaczcie, odsyłam wszystkie fanki biżuterii do strony.

    [usunięto_link]

    A o Adze i jej projektach można poczytać na jej stronie:

    [usunięto_link]

    Pozdrawiam Was serdecznie.

    Zostawiłam swój email na forum, więc możecie do mnie pisać, z chęcią dam namiary na Agę lub sama pomogę, bo prostota projektu i idea mnie urzekły.
    Ps. Na zdjęciu – nasza Aga ;D

    Wiktoria

    Bizuteria-Magia
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 135
    • Zapaleniec

    Gdzież na forum widziałam coż podobnego i szczerze mówiąc,to sam pomysł bardzo mi się podoba. Dzięki temu możemy być pewne,że całą kolekcję naszej biżuterii będziemy posiadać w jednym miejscu i nic na nie zginie.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Biżuterniczka"

Przewiń na górę