[b]Jestem silniejsza fizycznie od niego…[/b]

  • Autor
    Odp.
  • majeczka
    Member
    • Tematów: 14
    • Odp.: 192
    • Zapaleniec

    To ze masz duzo sily nie znaczy ze musisz ja okazywac facetowi, zawsze mozna przeciez poudawac slaba i krucha kobietke, ktora nie ma tyle sily zeby cos podniesc, przeniesc – i tylko on moze pomoc… oczywiscie z wyczuciem zeby nie spostrzegl ze udajesz, bo wtedy to juz zupelnie glupio mu sie zrobi….
    Mozna go zapisac na silownie a pozniej w silowaniu na reke dac mu wygrac zeby dzieki temu dostal wiekszego powera do trenowania…. no i nie smiac sie z jego malej sily 😉
    Pozdrowionka!

    Meru
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 332
    • Pasjonat

    Oj tak mężczyźni mają hopla na temat sił. Ja na szczężcie nie muszę udawać bo mój chłopak jest o wiele silniejszy ode mnie, ale zawsze podkreżlam jego siłę i męskożć na każdym kroku żeby czuł się dowartożciowany np daję mu do odkręcenia słoik z sałatką a wtedy rożnie w oczach i z dumą pach i już odkręcone 😀

    Majeczka dobrze pisze musisz trochę poudawać żeby się lepiej poczuł bo urażona męskożć może powodować frustrację a jak jeszcze ktoż się zacznie z tego nabijać to może się załamać. Może na początek spróbuj z słoikiem u mnie zawsze pomaga 😀

    Powodzenia

    tygrysek
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 1250
    • Maniak

    oni w ogóle mają hopla na punkcie sprawnożci fizycznej… mojemu np nie przeszkadza, że dużo szybciej niż on uczę się różnych programików komputerowych, ale to że szybciej od niego biegam to jego plama na honorze… 😉 a jak mu mówię:”ale przecież ty dużo lepiej gotujesz…” to już białej gorączki dostaje mój luby… 😀

    szarak
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 130
    • Zapaleniec

    O Bucik wpisuje się w modny ostatni trend wyżmiewania się przez kobiety z facetów. Jak będziesz ciekawa, to odpiszę ci dlaczego kobiety się malują, perfumują i chodzą na obcasach (obcasikach).

    peronowa mysz
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 367
    • Pasjonat

    Ja tam na szczężcie takiego problemu nie mam, jestem o wiele słabsza od swojego faceta 🙂

    Prakseda
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    ja tez jestem owile słabsza i mniejsza od faceta mego (89kg)

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    Jestem polowe lżejsza od mojego faceta i 23 cm niższa, bo mój S to duzy i umiesniony mężczyzna, wiec raczej nie mam szans w siłowaniu się z nim;) Ale za to ma mnie kto nosić na rękach 😀

    beehive
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 292
    • Zapaleniec

    Heh, a ja zawsze się łudzę, że jestem prawie tak silna jak mój chłopak i w końcu dam mu radę… ale nie, jak go biję małymi piąstkami (oczywiżcie w ramach żartów, żeby nie było, że jakąż przemoc w rodzinie uskuteczniamiy:D) to on się żmieje ze mnie strasznie, bo nie ma mowy, żebym mu mogła zrobić krzywdę (: jak go zdenerwuję zaczepianiem i prowokowaniem, to może jedną ręką złapać mi obie ręce i nie jestem w stanie się ruszyć… o nie ma mowy, żebym wygrała chociaż jedną potyczkę(:

    Poszukująca, a może on po prostu boi się zrobić Ci krzywdę? Albo lubi jak wygrywasz (bo sprawia Ci to przyjemnożć)? Hej, tacy faceci istnieją, naprawdę!

    kajdaaa
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 1680
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    Jestem polowe lżejsza od mojego faceta i 23 cm niższa, bo mój S to duzy i umiesniony mężczyzna, wiec raczej nie mam szans w siłowaniu się z nim;) Ale za to ma mnie kto nosić na rękach 😀

    U mnie jest dokładnie to samo. Nie mam szans dorównać siła S czy wygrać z nim siłowaniem się na rękę no chyba że zrobi to specjalnie.

    Katie
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 591
    • Zasłużony

    jak dla mnie sytuacja jest komfortowa, przynajmniej wiesz, ze nie zrobi niczego czego byż nie chciała 🙂 a jak Tobie z tym źle, wyżlij go na siłownię 🙂

    pzm11
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Jeżli piszesz prawde,to trafił Ci się leszcz 😆 ale może on po prostu pozwalać Ci wygrać,bo wielu mężczyzn tak robi, takie zabawy polegające na pojedynkowaniu się i pozwalaniu Ci wygrać sprawiają mu prawdopodobnie przyjemnożć,wiem coż o tym 😀

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " [b]Jestem silniejsza fizycznie od niego…[/b]"

Przewiń na górę