• Autor
    Odp.
  • Monika
    Participant
    • Tematów: 8
    • Odp.: 66
    • Stały bywalec

    Szukam fajnego telefonu do dość intensywnego korzystania, więc koniecznie z mocną baterią. Czegoś bogato wyposażonego, z dual sim i sporą pamięcią do aplikacji. Naczytałam się i moją uwagę przykuło BlackBerry Key2. Czy ktoś z was korzysta i może coś wiecej o tym telefonie powiedzieć? Ciekawi mnie jak korzysta się z tej klawiatury.

    dilmah
    Participant
    • Tematów: 2
    • Odp.: 83
    • Stały bywalec

    Wiesz co, klawiatura na pewno jest zdecydowanie wygodniejsza od dotykowej – szczególnie jeśli sporo piszesz, wysyłasz maile itp. Bateria jest godna uwagi, czytałam ostatnio, że spokojnie wytrzymuje dwa dni, więc przy dzisiejszych możliwościach to jest sporo. Sama swój telefon ładuję czasem dwa razy dziennie 😉

    emila22
    Participant
    • Tematów: 17
    • Odp.: 57
    • Stały bywalec

    Kupiłaś tego blackberry? To bardzo dobre telefony, w firmie ich używamy ze względu na ich bezpieczeństwo, wszelkie poufne dane są dużo bardziej zabezpieczone, no i też bardzo szybko te telefony działają.

    Monika
    Participant
    • Tematów: 8
    • Odp.: 66
    • Stały bywalec

    W tym tygodniu dopiero będę kupowała i powiem wam, że nie mogę się doczekać. Naczytałam się, że ma dualsim i rozdzielenie przestrzeci. Liczne zabezpieczenia danych, wiec można dostosowywać dostęp do poszczególnych funkcji. Ciekawi mnie czy będzie faktycznie działał stosunkowo długo. Czas użytkowania na jednym ładowaniu to od 2 do 5 dni 🙂  jeden telefon a będę mogła używać i  służbowego i prywatnie.

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    Nawet nie wiedziałam, ze BlackBerry wciąż produkuje telefony. Miałam kiedyś i do dzisiaj tęsknię za tą klawiaturą. Tak z ciekawości jaki one mają teraz system?

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " BlackBerry Key2"

Przewiń na górę