Błędy popełniane przez kobietę podczas seksu

  • Autor
    Odp.
  • mythbuster
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 227
    • Zapaleniec

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    no tego to jestem bardzo ciekawa. my kobiety jestesmy bezbledne? 🙂

    mythbuster
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 227
    • Zapaleniec

    O, o, o! O to mi włażnie chodziło. 😉

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    ja bledow nie popelniam, jesli jest cos do poprawki to partner natychmiast mnie o tym informuje 😆 i wtedy jest idealnie

    mythbuster
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 227
    • Zapaleniec

    Informuje? Jak ja bym „poinformował” że chcę analnie albo jeszcze co to wtedy bym chyba urzędowe 2 tygodnie czekał na „orzeczenie w sprawie”.

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    analnie? no tu nie trafiles!
    ja poznajac sie ze swoim partnerem wyjasnilam sobie ze anal nigdy nie wchodzi w gre. jesli uwaza ze to przyjemne niech sobie tam wsadzi sam banana np. odbytem robi sie kupe i mojego zdania nie zmienie. to miejsce wybali sobie geje (nikogo nie obrazajac)

    my kobiety do tego celu mamy inna czesc ciala, ewentualnie korzystamy z ust 😳 ale to dziala w dwie strony

    Malinka
    Member
    • Tematów: 40
    • Odp.: 599
    • Zasłużony

    Kobiety bledow nie popelniaja bo napalony facet cieszy sie ze wszytkiego i owych bledow nie zauwaza 😛

    a z tym analem… to raczej nie jest chyba blad? Jak kobieta nie chce to jej nie zmusisz i nie mozesz tego nazwac bledem w lozku 😐

    mythbuster
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 227
    • Zapaleniec

    A jak facet czegoż nie chce albo chce to już oczywiżcie błąd. Gryzie sutki za mocno? Widocznie chce! Więc nie mozna tego nazwać błędem.

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    no a jak podczas pieszczenia czlonka w chwili przyjemnosc zamienia sie w draznienie?
    mozna porownac gryzienie sutkow do tego ze co nie ktory facet po orgazmie po wytrysku nie przepada za dotykaniem po penisie

    kazdy lubi cos innego, jak mi przeszkadza natarczywe pieszczenie sutka to jego uwage zajmuje czyms innym, „przejmuje paleczke” i to ja jestem na gorze 😛

    wtedy nikt nie popelnia bledu ktory mogly zaklucic piekny sex i jest urozmaicenie

    Malinka
    Member
    • Tematów: 40
    • Odp.: 599
    • Zasłużony

    Jaki madry facet 😛 🙂

    -Mosquito-
    Participant
    • Tematów: 3
    • Odp.: 37
    • Bywalec

    Myżlę, że na to pytanie lepiej odpowiedzieliby mężczyźni. 😉 Więc trzeba by było zamieżcić je na forum [usunięto_link]ążekzmianybiegów.pl

    O moich błędach nic mi nie wiadomo. W każdym razie na bieżąco informujemy się jeżli mamy jakież uwagi 😉 zarówno ja, jak i On.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Błędy popełniane przez kobietę podczas seksu"

Przewiń na górę