• Autor
    Odp.
  • Lady_Pink
    Member
    • Tematów: 14
    • Odp.: 99
    • Zapaleniec

    Czy znacie jakiż sprawdzony i skuteczny preparat na pozbycie się głębokich blizn? Moja przyjaciółka potrzebuje pomocy po wypadku, proszę podrzućcie coż.

    oka021
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 327
    • Pasjonat

    moja mama po operacji uzywa masci „cepan” jest w miare niedroga, ale smierdzi cebulą, natomiast drozsza i podobno lepsza i nies mierdzi cebulą 😉 to „contratubex”

    Lady_Pink
    Member
    • Tematów: 14
    • Odp.: 99
    • Zapaleniec

    Dzięki!

    Czerwona
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 886
    • Zasłużony

    Też słyszałam o tej mażci, podobno jest bardzo dobra i niedroga ❗

    Olowek
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 41
    • Bywalec

    Słyszałam tylko o mażci Contratubex ale jej nie używałam, natomiast Cepan który stosowałam przez rok, rano i wieczorem pozbawił mnie okropnych i głębokich blizn na twarzy po trądziku. Koleżanka która była za granicą i niedawno wróciła, jak mnie zobaczyła to zapytała kiedy sobie lifting zrobiłam…[/b]

    Lady_Pink
    Member
    • Tematów: 14
    • Odp.: 99
    • Zapaleniec

    usuwa też stare blizny czy tylko „żwieże”? mam kilka starych….

    Olowek
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 41
    • Bywalec

    Cóż…. Ja „hodowałam” swoje kilka lat… więc były już bardzo stare jak zaczęłam stosować Cepan. Na początek żwieże zlikwidował a stare spłycił i rozjażnił. Zrobiłam sobie przerwę w stosowaniu ale od wakacji biorę sie na nowo. Jak widzę efekty to nie przeraża mnie że będę sie musiała smarować conajmniej pół roku żeby było widać poprawę. Ale gra warta żwieczki, naprawdę.

    marysia9931
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    w moim przypadku lepsze efekty dał cepan niż contratubex, wypróbowałam również krem z masy perłowej no-scar- byłam mile zaskoczona rezultatem…trzeba pamiętać, że wszystkie rany muszą być wczesniej wyleczone (mażci z wit A) dopiero potem można stosować mażci czy kremy na blizny

    marysia9931
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    w moim przypadku lepsze efekty dał cepan niż contratubex, wypróbowałam również krem z masy perłowej no-scar- byłam mile zaskoczona rezultatem…trzeba pamiętać, że wszystkie rany muszą być wczesniej wyleczone (mażci z wit A) dopiero potem można stosować mażci czy kremy na blizny

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Blizna"

Przewiń na górę