Blogi o modzie i ubraniach

  • Autor
    Odp.
  • giena666
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Jeżli chcecie koleżaneczki aby nasze ubrania były całożciowo dobrane.Przypominam o dodatkach.Najważniejszy oczywiżcie pasek.
    Polecam Sklep stylowepaski.pl kupiłam tam kilka są naprawdę rewelacyjne. 😀

    Stylowa
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 45
    • Bywalec

    ja wpadłam oststnio na bardzo ciekawy blog o modzie blog.stilago.pl , przyjemnie i lekko sie czyta, mają ciekawe artykuły i co ważne podążają za trendami, więc można się dowiedzieć co jest modne i co powinno się na siebie włożyć, żeby być modnym

    Desirebutik_pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 43
    • Bywalec

    @zielonaformula wrote:

    Kochane,

    Czy znacie jakież miejsce z blogami modowymi? Chciałabym zacząć czytać, a jak szukam przez wyszukiwarke to mi się nieaktualne pokazują. Najlepiej takie szafiarskie

    pozdrowienia !!

    śledzenie nowinek modowych na blogach osób, które są posiadają dużą wiedzę na temat obowiązujących trendów oraz posiadają umiejętnożć wyszukiwania ciekawych ubrań pozwala być na bieżąco z trendami, obserwować co się dzieje w modzie, gdyż nie każda z nas ma możliwożć żledzenia wybiegów mody czy najnowszych kolekcji. Mam kilka ulubionych blogów prowadzonych przez bardzo fajne dziewczyny z pasją i dożwiadczeniem.

    Avlo_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 17
    • Bywalec

    mnóstwo takich blogów jest w necie w dzisiejszych czasach. chociażby blog modowy Kasi Tusk, nawet vlogi na youtubie. wystarczy tylko poszukać 😉 pozdrawiam!

    Sklep-Jubilerski
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 98
    • Zapaleniec

    Zgadzam się,że takich blogów jest dużo jednak nie każdy z nich jest warty uwagi,dlatego warto byłoby zrobić taki ranking tych najlepszych blogów z modą.

    girminna
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 44
    • Bywalec

    Ooo, tak, Styledigger rządzi! 🙂 Z zagranicznych – Atlantic pacific.

    Anadiya
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    newlifewithfashion polecam 😀

    Kokai_pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 130
    • Zapaleniec

    Dzięki za wszystkie przydatne adresy,nawet nie wiedziałam,że istnieje tutaj tyle blogów na temat mody,teraz będę miała w czym wybierać szukając różnych inspiracji:)

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Blogi o modzie i ubraniach"

Przewiń na górę