Blokada..ze starszym

  • Autor
    Odp.
  • Missteq
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 52
    • Stały bywalec

    Mam taki dziwny problem.. powiem wprost..

    on mnie onieżmiela, narazie się nie kochalismy ale to kwestia czasu 🙂 bo mam dużą ochotę.. fakt, że jest starszy ode mnie o 4lata i, że ma o wiele wiele wieksze dożwiadczenie ode mnie jest strasznie dołujący w sensie,że go nie zadowole.. boje się cokolwiek zrobić.. czuje sie w jego towrzystwie dobrze, normalnie rozmawiamy itp itd.. ten problem pojawił się we mnie po tym jak mnie całował i pieżcił ręką.. to było tak niesamowite, że kręciło mi się w głowie, na cały ciele miałam ciarki.. nie dożwiadczyłam aż takiego podniecenia!! i dlatego mam obawy, że ja nie będe wstanie go zadowlić.. 😕 bo napewno miał dużo dziewczyn… ehh

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    ee no beez obaw… dacie rade.. to dobrze że jest bardziej dożwiadczony 🙂
    głowa do góry 🙂

    abi
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 1341
    • Maniak

    Własnie, nie mysl za duzó. Zobaczysz dasz sie poniesc i samo się zrobi. Będzie dobrze 😉

    Milena
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 256
    • Zapaleniec

    jesli jest mu z Tobą dobrze i jestes dla niego kims ważnym to mysle ze nie bedzie mialo znaczenia czy costam umiesz czy nie.

    bedzie szczesliwy bo moze byc z Tobą. tak po prostu…
    reszta sama przyjdzie… nie musisz miec duzego doswiadczenia zeby zadowolic faceta, nawet takiego, który ma juz jakąż przeszłożć.

    Missteq
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 52
    • Stały bywalec

    hmm tzn my nie jetseżmy razem,, spotykamy się i narazie nie ma tu chyba jakiż szczególnych uczuć ale iskrzy 🙂

    ja lecze się po ex.. tzn już się wyleczyłam on mi pomógł 🙂 i on jest na podobnej zasadzie… takie dziwne troszke ale odpowiada mi to narazie po moich ostatanich przeżyciach..

    Milena
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 256
    • Zapaleniec

    hmm… najwazniejsze zebys byla na luzie… nie traktuj tego zbyt serio…:P

    a z drugiej strony moze nie ma sie co tak spieszyc z tym lozkiem… jesli nie ma uczuc?? pozniej dopiero moze sie pokomplikowac…

    Missteq
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 52
    • Stały bywalec

    🙂 ja tego nie planuje.. bo sexu nie wolno planować bo wtedy jest najgorzej.. 🙂 biore tylko pod uwage, że to wisi w powietrzu, on ma ochote ja też 🙂 to wszystko 🙂

    po samych jego pocałunkach i dotyku kręci mi się głowie a co dopiero po reszcie.. chociaż to też nie reguła.. ale boje się, że blokada mi się włączy a nie chce być przysłowiową -kłodą 😀

    kissandgo
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 79
    • Stały bywalec

    przede wszystkim to w tym momencie sie nie zastanawiac co sie powinno a co nie, bo on zacznie a Ty co? usiadziesz na łóżku i myżlisz co teraz?

    😉

    Ponieżć trzeba się emocja:)

    Polly
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 52
    • Stały bywalec

    Nie martw się, że jest dożwiadczony. To lepiej 😀 Będzie mógł TObą pokierować.

    Missteq
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 52
    • Stały bywalec

    no tak w sumie racja..
    tylko tu nie chodzi o to, że jestem dziewicą.. 😛 bo nie jetem i też tam coż umiem tylko boje się, że to za mało.. :]

    ale dobrze, dziękuje za porady :D:D:D:D:D

    taisa
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 227
    • Zapaleniec

    Mysle ze skoro stresujesz sie tym i czujesz presje, to jesli bedziecie juz na tyle blisko zeby sie kochac, to bedziecie tez na tyle blisko zeby rozmawiacc. Ja bym z nim pogadala o Twoich obawach… nie wiem czy przed czy po… Bo moze sie okazac, ze jak to zrobicie-wszystko odejdzie jak reka odjol..

    Tego zycze! 😉
    powodzenia…

    Katie
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 591
    • Zasłużony

    trezba po prostu przez to p****żć, przez ten pierwszy raz i nie mozna przed tym uciekac, bo predzej czy pozniej i tak bedziecie musieli zaczac 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Blokada..ze starszym"

Przewiń na górę