błyszczyk Lancome gratis!!??

  • Autor
    Odp.
  • Monaw
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 57
    • Stały bywalec

    Przeglądałam włażnie bieliznę na intymna.pl i patrzę, a tam info, ze przy zakupie bielizny błyszczyk lancome gratis. Nigdy nie używałam tej marki, ale skoro pełnowartożciowy produkt jest za friko, to chyba warto.

    Monaw
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 57
    • Stały bywalec

    zamówiłam! Oczywiżcie znów zaszalałam z zamówieniem bielizny (nie mam umiaru), ale czego się nie robi dla błyszczyka. Czekam teraz na przesyłkę. Jutro powinna być.

    Magdallena
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Czego się nie robi dla bielizny 😀 Błyszczyk fajna rzecz, zwłaszcza Lancome, choć ja poluję na gratisy Diora (ale się pewnie nie doczekam :P)
    Co do bielizny natomiast mam tak samo – teraz jestem na etapie kupowania masowo [usunięto_link] – od 3 miesięcy już nie umiem bez nich żyć – aż strach pomyżleć, co będzie później… 🙄 [/url]

    maja123
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Coż w tym jest…jak jestem na zakupach, to ogladam każde stoisko z bielizną, a potem szukam tego na necie 😉
    A jaka jest afera o torebki???łooooo…cały wieszak 😉 [usunięto_link]

    ola57777
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 618
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    Przeglądałam włażnie bieliznę na intymna.pl i patrzę, a tam info, ze przy zakupie bielizny błyszczyk lancome gratis. Nigdy nie używałam tej marki, ale skoro pełnowartożciowy produkt jest za friko, to chyba warto.

    wiesz może do kiedy jest ta promocja ?
    Ja kilka razy juz kupowałam na intymnej głównie koszulki satynowe ,ale to jest tez spora pokusa.

    Aleksandra44
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    a ten błyszczyk to oryginalny jest?

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " błyszczyk Lancome gratis!!??"

Przewiń na górę