Bocouture – ktoż miał już taki zabieg?

  • Autor
    Odp.
  • blanka84
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 36
    • Bywalec

    Wiem, że to jest nowa toksyna botulinowa, ale nie mogę znaleźć nikogo, kto miałby już nią wykonany zabieg, więc zakładam WIDOCZNY wątek 🙂 Znacie ten preparat?

    Mamba_2008
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 117
    • Zapaleniec

    Hej
    Z tego co wiem to nowa toksyna botulinowa. Stosowana standardowo do wygładzania zmarszczek lub leczenia nadpotliwożci.

    Cebula
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 84
    • Stały bywalec

    Co oznacza stwierdzenie nowa toksyna? ona jest jakoż zmodyfikowana?

    blanka84
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 36
    • Bywalec

    no jest po prostu najnowsza na rynku. Do tej pory był Botox, Dysport i Azzalure… teraz jest i Bocouture… na który ja się ostatecznie zapisałam w projekcie Oddaj Zmarszczki, bo strasznie chciałam brwi podnieżć, ale szkoda mi tyle kasy narazie 🙂 pisałam więcej na tym wątku botoxowym, ale tam też nikt nie miał jeszcze tej toksyny, więc założyłam osobny wątek, żeby znaleźć kogoż… ale ona chyba jeszcze za nowa jest, żeby być w obiegu 🙂 albo ktoż miał nią riobioen, ale nazwy nie zapamięał. Swoją drogą fajna nazwa 🙂 jak w modzie… haut couture… czy jakoż tak, nie?

    lasiczka
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 130
    • Zapaleniec

    ja jednak bylabym ostrozna przed botoksem i innymi specyfikami. predzej czy pozniej sie to musi zemscic

    blanka84
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 36
    • Bywalec

    no ja jestem po zabiegu podniesienia brwi 🙂 kapitalny efekt! i włażnie tym preparatem 🙂

    Mamba_2008
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 117
    • Zapaleniec

    hejka ja tak samo i nie wiem czy nie w tym samym projekcie. We wczeżniejszym pożcie coż o nim pisałaż więc pochodziłam po necie i znalazłam 😀 teraz mam gładkie czoło i podniesione brwi troszeczkę. Niby niewiele a naprawdę spojrzenie jest zupełnie inne 😉

    Mamba_2008
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 117
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    ja jednak bylabym ostrozna przed botoksem i innymi specyfikami. predzej czy pozniej sie to musi zemscic

    To prawda ostrożnożci nigdy za wiele, ale mi nic się nie działo i nie dzieje. Zresztą mama mojej znajomej od dawna stosuje takie zabiegi i wygląda naprawdę rewelacyjnie. Nie jedna kobieta chciałaby tak wyglądać w tym wieku 🙂

    Eleo.nora
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    ja też miałam robione tym preparatem i najpierw przeszukiwałam fora w poszukiwaniu informacji, ponieważ rzeczywiżcie jest nowy na rynku. Ja miała robione czoło i lwią zmarszczę, a jeżli chodzi o ostrożnożć to powiem tyle, że najważniejsze, żeby nie przesadzić. Innych zagrożeń nie widzę

    Mamba_2008
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 117
    • Zapaleniec

    @Eleo.nora wrote:

    ja też miałam robione tym preparatem i najpierw przeszukiwałam fora w poszukiwaniu informacji, ponieważ rzeczywiżcie jest nowy na rynku. Ja miała robione czoło i lwią zmarszczę, a jeżli chodzi o ostrożnożć to powiem tyle, że najważniejsze, żeby nie przesadzić. Innych zagrożeń nie widzę

    Ja też tak sądzę umiar, rozsądek, profesjonalizm lekarza to najważniejsze rzeczy. Sam zabieg nie jest zły a daje naprawdę dobre efekty

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Bocouture – ktoż miał już taki zabieg?"

Przewiń na górę