Body wrapping – opinie o kosmetykach

  • Autor
    Odp.
  • Cortina
    Participant
    • Tematów: 1
    • Odp.: 18
    • Bywalec

    Drogie Panie!

    (zwłaszcza te, które robiły sobie body wrapping)

    Przybywam do was z pytaniem: jakie kosmetyki polecacie do wykonywania w domowym zaciszu tego zabiegu? Na co powinnam zwrocic uwage czytajac etykiete? Po jakim czasie moge sie spodziewac mniejszej skorki pomaranczowej?

    Z góry dzieki 🙂

    Jackie
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    Szukaj czegos co dobrze sie wchlania, rozgrzewa i ma czynne dzialanie na cellulit.

    Efekty są widoczne juz po pierwszym zabiegu, ale tak zeby usunac sobie cellulit to musisz troche poczekac. No i wspierac to jakas dieta itede.

    Kira
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 18
    • Bywalec

    Nie bede tworzyc nowego tematu, wiec zapytam sie tutaj:

    Czy istnieja jakies srodki do body wrapuu ktore nie beda mi az tak podrazniac skory? Na tym co teraz uzywam nie moge robic zabiegu dluzej jak kilka miut bo szlag mnie trafia z dyskomfortu i bólu ;/

    aleksusia
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    Oczywiście że są, ale patrz się przede wszystkim za dobrym składem. Przede wszystkim olejki, wyciągi i tego typu rzeczy, a nie dodatki chemiczne. Serio.. właśnie przez to, że kiedys nacięłam się na taki syfiasty bw zaczełam się interesować składami i ich odczytywaniem. Szukaj tego co ma algi, kofeinę, owoce czerwonej papryki… cynamon, imbir, może jeszcze kasztanowiec?

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Body wrapping – opinie o kosmetykach"

Przewiń na górę