• Autor
    Odp.
  • Kasztan
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 225
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    A jak wizyta u kosmetyczki to tylko u sprawdzonej! Moja koleżanka pokusiła się na promocję i poszła do salonu, gdzie nigdy wczeżniej nie była. Babka tak jej zrobiła mikodermabrazję, że całą twarz miała w ranach i strupach, jakby przejechała twarzą po betonie. Oczywiżcie po tym zdarzeniu zrobiła odpowiednią reklamę temu salonowi.

    Dlatego ja od roku w domu robię sobie peeling kawitacyjny. Tak, że bardzo sporadycznie wybieram się na zabiegi na twarz do salonu kosmetycznego. U zaprzyjaźnionej kosmetyczki dowiedziałam się jaki rodzaj kwasów na twarz mam stosować i tak w domu mam swój salon. Do tego w domu przy codziennej pielęgnacji skóry używam wspomnianego już w wątku – Effacla Duo + od La Roche-Posay. Który zdecydowanie pomaga w pozbyciu się niedoskonałożci i zaskórników na twarzy. Zdecydowanie polecam wszystkim dziewczynom które borykają się z tym problemem.

    Malwina Pisarek
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 59
    • Stały bywalec

    Peelingi tez duzo daja jesli idzie o oczyszczanie i pielegnacje. Ja uzywam magic peel z bielendy, ma w sobie kwas glikolowy oraz kompleks witamin A E C wiec dzieki niej cera jest dokladnie zmatowiona, swieza, gladka, bez widocznych porow, nawet zaczerwienienia sie zmniejszaja.

    MarynaSz
    Participant
    • Tematów: 9
    • Odp.: 57
    • Stały bywalec

    ja byłam na zabiegu w dermedika w Krakowie, pani powiedziała mi co będzie najlepsza, widać, że się na tym zna i naprawdę taki zabieg u profesjonalisty daje całkiem inne efekty. myślę, że za jakiś czas wybiorę się jeszcze raz bo widzę różnicę.

    reddragon
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 479
    • Pasjonat

    U mnie super się sprawdza czarne mydło i regularne maseczki i peelingi.
    Choć i tak zastanawiam się by iść do kosmetyczki na oczyszczanie

    emilkazalewajka
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    Ja do oczyszczania twarzy używam szczoteczki sonicznej od Beautifly [usunięto_link] i odkąd tak robię zauważyłam znaczną poprawę skóry oraz to, że mniej zanieczyszczeń mi się pojawia 😀

    Szazamka
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 18
    • Bywalec

    Fajne są te takie czarne maseczki co po zachnieciu wygladaja jak gumowe.

    nstasiak
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Kochane, ja też polecam wizytę u dobrego kosmetologa. Borykałam się kilka lat z trądzikiem i dopiero regularne wizyty u kosmetologa mi pomogły. W Krakowie polecam Monikę z Wellme Time – super doradziła mi, pomogła ustalić pielęgnację codzienną, a nawet dała wskazówki do diety. Teraz moja buzia wygląda dużo lepiej 🙂

    Niebieskookaa
    Participant
    • Tematów: 34
    • Odp.: 21
    • Stały bywalec

    Na problemy z cerą powinni zaradzić dermatolodzy z ESDERMU. Polecam, najlepsza klinika we Wrocławiu.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " JAK OCZYSCIC TWARZ???"

Przewiń na górę