• Autor
    Odp.
  • julia2007
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 264
    • Zapaleniec

    te z perfecty sa bardzo dobre. Ja teraz uzywam mleczka Iwostinu do demakijazu- jest cudowny, bardzo dobrze uczyszcza i mnie nie uczula.

    LauraPalmer1
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 154
    • Zapaleniec

    zastanawiam się co by było z moją cerą gdybym stosowała sposób mojej mamy.. i pewnie babci. zmywanie makijażu wodą z mydłem.. 🙂

    julietta
    Participant
    • Tematów: 2
    • Odp.: 105
    • Zapaleniec

    do niedawna uzywalam plynu micelarnego bourjois- zreszta pisalam o tym pare postow temu, ale ostatnio znalazlam na promocji plyn do demakijazu bielendy, tam sa chyba 3 rodzaje, akurat czapnęłam z Bawełną, ktory ma wzmacniac rzesy i rzeczywiscie to robi! mam dosc dlugie rzesy, ale ostatnio kupilam jakas felerna odzywke do rzes i zaczely mi wypadac male krociutkie rzęski a teraz juz sie uspokoiło i rzesy sa twardsze 🙂

    LauraPalmer1
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 154
    • Zapaleniec

    a jest może do cery wrażliwej?

    julietta
    Participant
    • Tematów: 2
    • Odp.: 105
    • Zapaleniec

    Ten, który mam jest z bawelną, wzmacnia rzęsy. Sa jeszcze dwa. Z czarną oliwką- przeciwzmarszczkowy płyn nawilzajacy. Drugi z awokado do oczów wrazliwych płyn łagodny.
    Chyba ten z awokado powinien sie u Ciebie sprawdzic 🙂

    Melata
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 100
    • Zapaleniec

    Ja używam płyn micelarny do skóry z problemami naczynkowymi.

    LauraPalmer1
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 154
    • Zapaleniec

    jaki, jeżli można spytać?

    Anna_N
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 70
    • Stały bywalec

    Ja swoje zmywanie rozpoczynam od wody z mydłem 🙂 To co zostanie to już pozbywam się mleczkiem do demakijazu

    Melata
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 100
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    jaki, jeżli można spytać?

    Ivostin to polska firma, w aptece można go dostać.

    LauraPalmer1
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 154
    • Zapaleniec

    teraz stosuję preparat polecony mi przez dermatologa

    Urszula009
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Polecam bardzo fajne do demakijażu są chusteczki opharm 🙂 Świetny skład, dobrze zmywają

    nikola323
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Pamiętaj, że każda skóra jest inna i wymaga indywidualnego podejścia. Mleczka do demakijażu i płyny micelarne to dwa różne kosmetyki, u mojej kuzynki najbardziej sprawdza się pianka oczyszczająca, jest przyjemna w używaniu i bardzo efektywna, jest to jej najczęściej używany produkt jeżeli chodzi o makijaż, a konkretnie ta delikatna pianka oczyszczająca od skin79

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " zmywanie makijażu – co lepsze?"

Przewiń na górę