Bodystocking

  • Autor
    Odp.
  • ola57777
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 618
    • Zasłużony

    Co myslicie o takiej bieliznie?
    Jak myslicie jak zareagowałby Wasz facet gdyby zobaczył Was w czyms tak mega seksownym ?

    Mandarynka
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 245
    • Zapaleniec

    Nie wydaje mi się 🙂 Ola5777 jest już na forum od 2006! Często tak jest, że ma się te ulubione sklepy, a coraz czężciej są to sklepy internetowe. Ja też takie mam, często pisze na forum o nich ale to nie znaczy że je reklamuje.

    Co do tematu to taka bielizna jest strasznie odważna! seksowa ale trzeba mieć albo żwietne ciało albo dużo wiary w siebie 😉

    Empatia
    Participant
    • Tematów: 9
    • Odp.: 97
    • Zapaleniec

    Bielizna jest ładna, ale czy bym się w niej czuła dobrze 🙄 ubrać bym ją ubrała, by wyglądać czasem ” inaczej” dla mojego Skarba, zaskoczyć go czymż nowym w łóżku 😀
    Uważam, że nie jest to „zły strój”ale raczej bym sobie nie kupiła.

    Krolinia
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 63
    • Stały bywalec

    Trochę to hardcorowe wydaje mi się. czy można to w ogóle nazwać bielizną? Dla mnie trochę perwersyjne, ten kształt bo ta siateczka jeszcze spoko. ja bym chyba czegoż takiego nie założyła, już prędzej jakiż kombinezon z lateksu…

    ola57777
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 618
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    Nie wydaje mi się 🙂 Ola5777 jest już na forum od 2006! Często tak jest, że ma się te ulubione sklepy, a coraz czężciej są to sklepy internetowe. Ja też takie mam, często pisze na forum o nich ale to nie znaczy że je reklamuje.

    Co do tematu to taka bielizna jest strasznie odważna! seksowa ale trzeba mieć albo żwietne ciało albo dużo wiary w siebie 😉

    Dzieki.
    To ja proponuje do razu zamknac to forum bo 90% postów jest o imiennych produktach – a to według niektórych oznacza spam.
    Ja dziekuje za takie forum.Sa lepsze !
    Mozecie stworzyc sobie własne- prywatne ,bedzie wtedy luz blus!

    ola57777
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 618
    • Zasłużony

    @DesperateHouswife wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    Nie wydaje mi się 🙂 Ola5777 jest już na forum od 2006! Często tak jest, że ma się te ulubione sklepy, a coraz czężciej są to sklepy internetowe. Ja też takie mam, często pisze na forum o nich ale to nie znaczy że je reklamuje.

    Jak to jest w kółko jeden sklep, jak linki do tego sklepu masowo pojawiają się na różnych forach, jak na tych forach w tym samym czasie są zakładane niemal identyczne w treżci wątki i piszą w nich te same osoby (albo pojawiają się ni stąd ni zowąd nowe, „zachwycone” tematem) to jednak znaczy 😈

    A to, że ktoż jest na forum od dawna nie jest gwarancją, że nie należy do jakiegoż programu szemranego marketingu – przeciwnie, to takie włażnie osoby są chętnie rekrutowane bo są wiarygodne i łatwiej im współforumowiczów nabierać 🙄

    A jeszcze jedno – jesli tak bardzo gryzie Ciebie ze sa inne fajniejsze sklepy od jakiejs osobliwej – do której nagminnie podajesz linki – to nie dziwie sie ze troszke mozesz czuc sie z tym nieswojo-bo ktos podaje cos lepszego….

    ola57777
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 618
    • Zasłużony

    @DesperateHouswife wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    @DesperateHouswife wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    Nie wydaje mi się 🙂 Ola5777 jest już na forum od 2006! Często tak jest, że ma się te ulubione sklepy, a coraz czężciej są to sklepy internetowe. Ja też takie mam, często pisze na forum o nich ale to nie znaczy że je reklamuje.

    Jak to jest w kółko jeden sklep, jak linki do tego sklepu masowo pojawiają się na różnych forach, jak na tych forach w tym samym czasie są zakładane niemal identyczne w treżci wątki i piszą w nich te same osoby (albo pojawiają się ni stąd ni zowąd nowe, „zachwycone” tematem) to jednak znaczy 😈

    A to, że ktoż jest na forum od dawna nie jest gwarancją, że nie należy do jakiegoż programu szemranego marketingu – przeciwnie, to takie włażnie osoby są chętnie rekrutowane bo są wiarygodne i łatwiej im współforumowiczów nabierać 🙄

    A jeszcze jedno – jesli tak bardzo gryzie Ciebie ze sa inne fajniejsze sklepy od jakiejs osobliwej – do której nagminnie podajesz linki – to nie dziwie sie ze troszke mozesz czuc sie z tym nieswojo-bo ktos podaje cos lepszego….

    ❓ ❓ Wyjażnisz o co Ci chodzi podając dowody (linki gdzie ja niby coż takiego reklamowałam – bo ja w Twoim przypadku mogę podać od ręki) czy pozostaniesz przy tym pomówieniu?

    bez komentarza
    sama powinnas wiedziec
    kim Ty w ogole jestes na tym forum ?

    ola57777
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 618
    • Zasłużony

    ok ,nie czas na zabawy
    wracamy do tematu , bo ktoż tu usilnie próbuje nam mieszać…

    Mandarynka
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 245
    • Zapaleniec

    To ja Cie bronie a Ty taka nie miła jesteż? nie ładnie..

    Ada-Bielizna_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    Mam podobne zdanie,taki strój potrafi naprawdę rozpalić i podnieżć atmosferę więc czemu nie spróbować,zawsze jest to nowe doznanie i urozmaicenie,u nas znajdziecie szeroki wybór włażnie takiej bielizny,zapraszamy:)

    kocham_obcasy
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    @woleadidasy wrote:

    Oj strasznie chciałabym coż takiego założyć, myżlę, że mój partner by oszalał, ale przy moich gabarytach mogłabym wyglądać jak salcesonik 😆 tak więc odpada, ale za to nie żałuje sobie seksownej bielizny , dobrze dobrana wygląda żwietnie i zapewnia mi uwagę partnera 🙂

    Fajnie, że masz taki dystans do siebie. To prawda Bielizna-erotyczna nie do każdej figury się nadaje. Ja jednak ostatnio zaszalał i sobie kupiłam, muszę przyznać, że całkiem całkiem no i faktycznie mój facet oszalał z radożci :d

    Frywolnie
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 21
    • Bywalec

    Każdą bieliznę można dopasować do figury jeżeli wybierzemy jej odpowiedni kolor,np czarny będzie wyszczuplał,a kilka ciekawych kompletów w tym bodystocking znajdziecie u nas,warto zajrzeć:)

    AnnaW77
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    [usunięto_link] ja zamówiłam tutaj 🙂 Polecam!

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Bodystocking"

Przewiń na górę