Ból głowy i okropny katar

  • Autor
    Odp.
  • Khushi
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 50
    • Stały bywalec

    Będzie dobry, chociaż może podnosić ciżnienie.

    marlena81
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Febrisan będzie dobrym lekiem choć nie należy do grupy tanich leków to i tak jest znacznie lepszy niż Gripex. Ale to jest tylko moje zdanie.
    Stosuj również naturalne metody jak czosnek lub cebula.

    kopina
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Polecam leki zawierające fenylefrynę, panadol i witaminę C.

    Khushi
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 50
    • Stały bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Polecam leki zawierające fenylefrynę, panadol i witaminę C.

    Febrisan przecież to wszystko ma.

    jasmina1978
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Ciągle słyszę o tym febrisanie ale jeszcze go nie testowałam, dobry jest?

    marlena81
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    spokojnie możesz używać febrisanu. mojemu synowi pomógł na alergię.
    No chyba, że boisz się złego samuraja?? Hi, hi¦

    jasmina1978
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Dzięki zobaczymy do czego zdolny jest Febrisan. A złego samuraja się nie boję.

    kamila8
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Rzeczywiżcie fenylefryna jest dobrym składnikiem. Jest on znacznie inny niż pseudoefedryna. Nie powoduje efektu zmęczenia i można spokojnie prowadzić samochód.

    Filifionk_a
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 94
    • Stały bywalec

    Ja wlasnie wygralam moja walke z bolem glowy i katarem,okazalo sie ze to zatoki,wiec lekarz zalecil mi kuarcje duomoxem i dzis jestem zdrowa jak ryba :):):) Ale przebadaj sie,bo niewykluczone,ze cierpisz na cos innego.

    MenasSka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Ibuprom Zatoki jest b.dobry. Ale jeżli po zwykłych lekach nie przechodzi najlepiej udać się do lekarza on przepisze coż na receptę ”mocniejszego” . Jeżli objawy są przewlekłe.

    Filifionk_a
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 94
    • Stały bywalec

    Ibuprom zatoki przereklamowany. Ja wole moj duomox. Stosuje go odkąd pamietam przy każdej infekcji wirusowej i jeszcze nigdy mnie nie zawiódl. polecam serdecznie 🙂

    tankian00
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 252
    • Zapaleniec

    stosuje Ibuprom zatoki i mi zawsze pomagal:) oczywsice nie odrazu tylko po jakis 2 -3 dniach

    Magda.Mala.Mi
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    Ja też biorę ibuprom zatoki. też mi pomógł. ale żeby wszystko się z ciebie wylało, najlepiej poprosić o pomoc lekarza.

    Filifionk_a
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 94
    • Stały bywalec

    Ostatnio znajoma poleciła mi inhalacje z sody oczyszczonej!! Rewelacja, wszystko spływa. Wypróbujcie na zatoki!

    Yuna
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 69
    • Stały bywalec

    Choruje na zatoki i chroniczny katar już bardzo długo ( a może to alergia? ). Można iżć do laryngologa i jeżli jest taka możliwożc to zapisać się na serię zabiegów płukania zatok. Polega to na odsysaniu wydzieliny z zatok. Zabieg może nie przyjemny, ale po paru razach można się przyzwyczaić a efekt jest wspaniały. Pierwsze pare razy i katar się nasila a potem nie ma po nim żladu. Do tego proponuje inhalacje z inhalolem. Pare kropelek ( Nie za dużo bo to jest bardzo mocne! ). Jest dobrze aby sprawdzyć czy to włażnie nie alergia lecz długo się czeka na wizyte u alergologa. Trzeba pamiętac o kropleniu nosa. Na takie stany pomaga także Avamys, ale tylko na receptę. Ibupromy w moim przypadku były niewypałem. A antybiotykami bez sensu nie ma co się zapychać bo wiecej szkody niż pożytku z nich.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Ból głowy i okropny katar"

Przewiń na górę