ból pecherza powraca stale

  • Autor
    Odp.
  • Kwiat we wlosach
    Member
    • Tematów: 51
    • Odp.: 590
    • Zasłużony

    nie wiem czy którąs może miała tak jak ja:

    od dłuzszego czasu ciagle powraca mi bol pecherza ciagle mi sie sikac chce a jak sikam to strasznie piecze i to jest co jakies 2 3 tygodnie nie wiem co to jest czy moze tak sie przeziebiam cyz moze jestem na cos chora albo mam piasek:/ mam zlecenie na badanie moczu i jutro ide ale tak chciałam sie zciekowsic zpytac czy ktoąs z WAs tak moze miała i moze by mi cosa doradziła

    dziekuje pozdrawiam

    Nela
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 410
    • Pasjonat

    Masz zapalenie pecherza. Dostaniesz antybiotyk, ale musisz pic baaaardzo duzo wody. Bez tego lekarstwa ci nie pomoga. Po prostu nie rozstawaj sie w ciagu dnia z litrowymi butlami wody i pij, az ci do „gardla podejdzie”. Juz po pierwszej tabletce bol mija, ale musisz dokonczyc kuracje, aby zabic bakterie. To jest bardzo wazne, bo inaczej po kilka dniach zacznie sie wszysto od nowa. Miesiac temu to przeszlam, juz 4 raz, ale szybko przeszlo. Pilam 3 litry wody minimum, a nawet wiecej.

    Czerwona
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 886
    • Zasłużony

    Tez to przechodzilam….Straszny bol 😥 Nie moglam sie tego pozbyc przez dlugi czas…Zarzywalam tabletki bez tecepty i nic…. Babcia podsunela mi tabletki o nazwie- Furaginum wydawane na recepte i wszystko przeszlo w mgnieniu oka 😉

    Avicularia
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 9
    • Bywalec

    Pewnie już teraz sięgnęłaż po antybiotyki, ale zamiast tego mozna pic srebro koloidalne; jedna łyżeczke na szklanke wody. Dostepne jest w każdej aptece. Polecam firme laboratoria natury. Takie sreberko jest zupełnie bezpieczne i ma bardzo silne działanie p/ bakteryjne. Jest równiez szybko wydalane przez nerki, dlatego w pęcherzu osiąga dożć wysokie stężenie
    Możesz sie również spytać w zielarskim o jakież preparaty z mącznicy lekarskiej i żurawinki
    Po takiej kuracji dobrze jest wziac probiotyki z pożytecznymi bakteriami jelitowymi, teraz jest takie nowe cudo w kapsułkach, pro bacti 4, kapsułki rozpuszczaja sie dopiero w jelicie, wiec kwas żołądkowy nie zniszczy bakterii 😉
    Pozdrawiam i daj znać czy sie wyleczyłaż?

    tigerka
    Member
    • Tematów: 83
    • Odp.: 2179
    • Ekspert

    Marta nie martw sie bo mam to samo!!! Wcale nie biore zadnych antybiotykow i nie truje sobie organizmu.Mialam badany mocz i posiew nawet i okazalo sie,ze wsjo oki!Wiec rowniez nie wiem skad mam te pieczenia,nawroty z pecherzem i juz 2 dzien mecze sie i tez sikam stale po pare kropel i piecze,meczy ehhh.Biore tabletki URO.. cos tam zapomnialam teraz nazwe:D wiec zoabczymy…

    Napisz jak u Ciebie z pecherzem?Trzymaj sie! 🙂

    Kwiat we wlosach
    Member
    • Tematów: 51
    • Odp.: 590
    • Zasłużony

    robiłam sobie badania i mam zapalenie pecherza niestety , musze się wybrac do lekarza bo jeszcze tego niestety nie zorbiłam bo narazie nie mam czasu ale po jutrze sie wybiore i zaczne cos brac ale naszcescie teraz juz jest wszytsko ok ale wole to wyleczyc na dobre nioz zeby sie to ukrywało w organizmie

    Misia
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 281
    • Zapaleniec

    Polecam zurawinke na zapalenie pecherza i nasiadowki nad goracymi ziolami 🙂 hehe mi pomoglo

    Czerwona
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 886
    • Zasłużony

    @Mar+A wrote:

    robiłam sobie badania i mam zapalenie pecherza niestety , musze się wybrac do lekarza bo jeszcze tego niestety nie zorbiłam bo narazie nie mam czasu ale po jutrze sie wybiore i zaczne cos brac ale naszcescie teraz juz jest wszytsko ok ale wole to wyleczyc na dobre nioz zeby sie to ukrywało w organizmie

    Musisz to wyleczyc raz a porzadnie, bo to niestety lubi powracac ❗ Wiem cos o tym heh 😕 Meczylam sie dlugo z tym zapaleniem…

    Myszka19
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 2200
    • Ekspert

    Ja również jak Czerwona zażywałam Furaginum i przeszło raz na zawsze (no mam nadzieję) A ból naprawde straszny 🙁

    Kwiat we wlosach
    Member
    • Tematów: 51
    • Odp.: 590
    • Zasłużony

    zrobilam badania wyszłomi ze mam jakies zapalenie i biore juz leki, mam nadzieje ze to się wyleczy juz na zawsze

    Cherry_Darling
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    na pewno warto iżć z tym do lekarza. mnie też często przytrafia się zapalenie i zawsze pomaga furagin (czy jakoż tak)

    werkaa
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 606
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    Polecam zurawinke na zapalenie pecherza i nasiadowki nad goracymi ziolami 🙂 hehe mi pomoglo

    Tak- żurawinka jest rewelacyjna, wspomaga terapię zapalenia dróg moczowych poprzez zakwaszanie moczu:)

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " ból pecherza powraca stale"

Przewiń na górę