• Autor
    Odp.
  • agnab
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    jeżli masz jakież kłopoty, problemy to mogą to być zwykłe nerwobóle ale powinnaż poradzić się jeszcze kilku lekaży moją koleżankę bolał wyrostek a lekarze wmawiali jej ciążę więc powiedzieli że muszą ją otworzyć żeby zobaczyć co to naprawde jest
    żmieszne co?

    oto nasza polska służba zdrowia!

    nie lekceważ tego tylko powiedz rodzicom i biegusiem do lekarza !

    hitlerowa
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    trudno powiedziec co to może być. jeżli to rzeczywiżcie jelita to pij różne zioła w tym siemię lniane. idź na przeżwietlenie może przykleiło się coż do jelit albo coż sie uszkodzilo. chodź po lekarzach azdo skutku 😉 trzymam kciuki

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    moga byc nerwobole. no-spa jest na rozluznienie dobra – sprobuj.
    mnie z takimi objawami jak opisujesz zabralo pogotowie i wyrostek usuneli 🙂

    Meru
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 332
    • Pasjonat

    Ja bym ci radziła chodzić po lekarzach i zrobienie wszystkich możliwych badań bo nigdy nic nie wiadomo co się dzieje. A chyba lepiej zapobiec czemuż niż potem leczyć powikłania. Mi też to trochę wskazuje na wyrostek robaczkowy ale to trzeba dokładnie zdiagnozować. Idź na badania i nie zwlekaj.

    Trzymaj się i szybkiego powrotu do zdrowia życzę 🙂 Będzie dobrze.

    tigerka
    Member
    • Tematów: 83
    • Odp.: 2179
    • Ekspert

    @ruda311 wrote:

    Blagam niech ktos mi pomoze. Dluzej juz nie wytrzymam. W tamtym roku bardzo bolal mnie brzuch. Czesto w nocy nie spalam, mialam jakies dziwne skurcze ale nie w jednym miejscu. Bolal mnie caly brzuch. Ulga nastepowala tylko w pozycji siedzacej. Mialam robione badanie USG ktore nic nie wykazalo. Lekarz stwierdzil ze to moze byc od jelit i na tym sie skonczylo. Na jakis czas bol minal, ale teraz powrocil ze zdwojona sila. Tylko ze teraz odczuwam bol w prawym boku. Niekiedy promieniuje az do pepka. Nasila sie po dotknieciu. W miejscu ktore boli odczuwam goraco, takie palenie. to sie staje nie do wytrzymania. Jakis czas temu bolal mnie takze odbyt tak bardzo ze nie moglam usiasc czy wstac. Boje sie ze to rak… Chyba zaraz zwariuje. MAm 18 lat i prosze o pomoc!!!

    Mam podobny problem! 🙁 🙁 😕 Luknijcie na moj temat „bole nadbrzusza…..”,rowneiz prosze tam o rady.Temat umieszczony zostal przed chwila w tym dziale.

    Pozdrawiam. 😉

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " bole brzucha"

Przewiń na górę