• Autor
    Odp.
  • malika
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 57
    • Stały bywalec

    Wcale się nie dziwię, są piękne i wartożciowe bo ukryte są w nich nasze marzenia. Taką tasiemkę widziałam na ręce mojej lekarki ale wstydziłam się zapytać skąd ona taką ma. Przyznam, ze pomysł bardzo mnie się podoba, marzenia są czymż niezwykłym. Bylibyżmy niejako martwi, gdybyżmy nie mieli o czym marzyć.

    ineska
    Participant
    • Tematów: 4
    • Odp.: 328
    • Pasjonat

    Dziewczyny ta tasiemka na ręku wygląda super 🙂 Kupiłam sobie taką zielono, niebiesko turkusową, na żywo jeszcze ładniejsza. Możecie żmiało zamawiać 😉 A już nie jedna osoba pytała mnie o nią.

    Miska26
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 501
    • Zasłużony

    bo te tasiemki na pewno przykuwają uwagę innych, a jak już wiesz, że tasiemka ma głębsze dno czyli przybliza Nas do realizacji marzeń to tym bardziej każda z Nas chciałaby taką mieć.

    Wilady.pl
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    Szczerze to nic innego jak tylko kwestia gustu,ale mi też bardzo się podoba,uważam że jest niezwykle oryginalna i stylowa,pasuje do większożci kreacji.

    ineska
    Participant
    • Tematów: 4
    • Odp.: 328
    • Pasjonat

    I moim zdanie pasuje do każdej stylizacji, dobrze wygląda do dresów i równie dobrze do ładnej sukienki. Przede wszystkim jest ładnie wykonana, tasiemka jest elegancka, delikatna.

    Miska26
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 501
    • Zasłużony

    a propos gwiazd to ostatnio bransoletkę chou chou miała na reku Dorota Wellman podczas porannego odcinka DDTVN, bardzo ja lubię, pomimo nie do końca idealnej figury zawsze wygląda elegancko i z klasą, w sumie tylko dla niej oglądam poranną TV żniadaniową 🙂

    AiszaPerfumy_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 107
    • Zapaleniec

    Do dresów w zasadzie żadna biżuteria dobrze nie wygląda i musimy odpowiednio dopasować ją do stroju i okazji. Bransoleta będzie bardzo dobra np na wyjżcie do kina czy teatru.

    Miska26
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 501
    • Zasłużony

    bransoletka to najbardziej popularny dodatek jeżli chodzi o biżuterię, a jeżli ktoż ma naprawdę duże poczucie gustu to nawet i do dresu dobierze odpowiednie dodatki.

    malika
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 57
    • Stały bywalec

    Czy któraż z was ma tę ChouChuu z marzeniem? I jak, pilnuje was w dążeniu do marzenia? Ja sobie kupiłam czarne z różowym, trzymajcie kciuki żeby moje marzenie się spełniło 🙂

    Miska26
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 501
    • Zasłużony

    jeżli będziesz miała je na codzień przy sobie ciągle myżlałam o swoim marzneniu dzięki tasiemce to z pewnożcią marzenie się spełni, tylko musisz się pilnować i codziennie mieć przy sobie chou chou któe zaprowadzi Cię do relaizacji marzenia.

    Wilady.pl
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    To chyba już bardziej kwestia psychiki niż realnego spełnienia marzeń,ale jeżli komuż ma to pomóc to można nosić,czemu nie:) Bransoletka zawsze była bardzo popularną ozdobą na każdą okazje i do każdego stroju.

    Lucy88
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 125
    • Zapaleniec

    Mi się te beadsy apartowe podobają , po niedzieli chcę je kupić

    Miska26
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 501
    • Zasłużony

    @Wilady.pl wrote:

    To chyba już bardziej kwestia psychiki niż realnego spełnienia marzeń,ale jeżli komuż ma to pomóc to można nosić,czemu nie:)

    to prawda Wilady.pl to jest kwestia psychiki, bo jak masz na wnętrzu takiej ChouChou wypisane marzenie to podżwiadomie o nim ciągle myżlisz spoglądając na taką bransoletkę.

    1kropelka
    Participant
    • Tematów: 5
    • Odp.: 193
    • Zapaleniec

    Bardzo podobają mi się bransoletki z dedykacją. Kiedy miałam ciężki okres w życiu, dostałam od przyjaciółki bransoletkę In(A)spire z napisem faith. Ta bransoletka przypomniała mi, że nie ma rzeczy niemożliwych i pomogła mi przezwyciężyć trudnożci 🙂 noszę ją codziennie 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " bransoletka"

Przewiń na górę