• Autor
    Odp.
  • Olgus
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 1262
    • Maniak

    A nie wydaje Ci się, że w tym momencie (w połowie cyklu) masz owulację…?

    zuza22
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 160
    • Zapaleniec

    Podczas owulacji nie ma prawa występować żadne plamienie
    U mnie przyczyną plamienia jest nadżerka
    Znowu 🙁

    bUla
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 44
    • Bywalec

    ja miałam podobny problem.

    Poszłam do ginekologa i powiedziałam ze mam co jakiż czas takie plamienia i ze upławy mam dożć duże na co ginekolog (kobieta niestety) powiedziała że ona nic nie widzi, ze żluz jest w normie i to wszystko.

    Nienawidzę kobiet ginekologów – są beznadziejne!

    Johani
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 233
    • Zapaleniec

    lekarz, lekarz, lekarz !!!!!!!!!!!- nie rozumiem dlaczego kobiety zamiast po prostu pójżc do lekarza szukaja odpowiedzi gdzie indziej…

    monia5566
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 58
    • Stały bywalec

    Radze nie lekceważyć podejrzanych obiawów… Skoro Cie to zaniepokoiło to znaczy ze wiesz, ze cos jest nie tak jak powinno. brązowawy żluz i pieczenie… Pewnie jeszcze piecze najczężciej i najintensywniej z rana? Możesz byc pewna, ze masz stan zapalny pochwy, grzybice pochwy co często towazyszy nadżerce… Strasznie trudno się z tym uporac tym bardziej, jeżeli nie często od dziecka odwiedza sie ginekologa bo jezeli dopużcimy choroby przez kilka lat to nawroty grzyba gwarantowane. Wiem co mowie :/

    Jadore
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 44
    • Bywalec

    @KOTECZKA203 wrote:

    hej dziewczyny .jak większożć nowych mam pytanie.od dłuzszego czasu czyli kilka miesiecy wstecz systematycznie dokładnie dwa tygodnie od pierwszego dnia okresu pojawia sie u mnie brązowe plamienie 🙁 nie biore tabletek ,zawsze gdy kocham sie z moim chłopakiem to z gumka i tak od dwóch lat,czasem jakies skurcze sie trafiaja i pieczenie ale nie jest to strasznie uciążliwe,ale to plamienie nie daje mi spokoju.pomocy bo niewiem co to moze byc:( czasem to trwa jeden a czasem dwa dni i jest tego sporo .

    Radzę zacząć obserwować swój cykl .Być może to jest plamienie owulacyjne.Jeżeli występuje ono na ok.14 dni przed włażciwą miesiączką , to jest duże prawdopodobieństwo , że tak jest 🙂

    dee13
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    Najlepiej udać się do ginekologa. Żadnych dziwnych objawów nie należy lekceważyć. Gin to nie smok, którego wszystkie nastolatki się boją, to jest lekarz, zbada Cię i pomoże. Żadnych domowych sposobów i obserwacji nie stosuj, bo to są tylko przypuszczenia. Lekarz Ci powie co i jak masz robić. ❗

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " brązowe plamienie"

Przewiń na górę