• Autor
    Odp.
  • Ma23
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 40
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Ta jest fajna, taka nowoczesna
    [usunięto_link]

    Przepiękna broszka! Włażnie szukam oryginalnego prezentu i widzę, że znalazłam 🙂 Masz może tą broszkę? Dobrze się nosi?
    Jeszcze się zastanawiam nad broszką z bursztynem

    Sklep-Jubilerski
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 98
    • Zapaleniec

    Broszki faktycznie ostatnio są w modzie,ale też zależy do czego ja założymy. Do bluzki czy zwykłego sweterka nie bardzo pasuje,może lepiej jeżli wychodzi do teatru czy opery,wtedy tak. To fajny dodatek.

    kolorove
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 38
    • Bywalec

    Noszę, ale niezależnie od tego, czy jest na nie moda, czy też nie. Broszki noszę odkąd pamiętam, zarówno filcowe, plastykowe, z kamienia i metalu. Najlepsze są te od mojej mamy, 20-30-letnie.

    Iloveshoes
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 34
    • Bywalec

    Broszki może nie tyle noszę co kwiaty. Często doczepiam do marynarki jakiż kontrastujący kwiat, sztuczny oczywiżcie. Fajnie to wygląda i odżwieża look starej marynarki.

    Sklep-Jubilerski
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 98
    • Zapaleniec

    Wiem o jaki dodatek Ci chodzi i musze przyznac,że czesto prezentuje się to naprawde bardzo fajnie,niekoniecznie jako sama broszka,ale włażnie taki kwiatowy dodatek do całożci.

    Bru-netka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 38
    • Bywalec

    Ja nie noszę, nie lubię

    izabelaw29
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Hej
    To wlasciwie nie taka nowa moda,bo broszki nosi sie od zawsze.U mojej babci w szkatulce jest ich sporo,i moja mama tez ma pare.Ja mam jedna, ktora bardzo lubie,bo pasuje do wielu rzeczy i fajnie podkreżla charakter ubioru.

    skowronka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 87
    • Stały bywalec

    Ja mam jedną z filcu.

    Bizuteria-Magia
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 135
    • Zapaleniec

    Z filcu? To naprawdę rzadko spotykane,jeżeli możesz to warto byłoby wstawić zdjęcie takiej broszki,czekamy na forum 🙂

    skowronka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 87
    • Stały bywalec

    Są modne teraz i jest ich dużo 🙂 Torebkę z filcu też mam.

    ankaz
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    po pierwsze – żadna nowa moda – tylko powracająca moda 🙂

    ja zaglądnęłam do kuferka z biżuterią mojej matki i znalazłam tam TAAAAKIE skarby 🙂 także poleacam dziewczyny podkradać mamużkom to i owo 🙂 a już zwłaszcza broszki – to co znajdziecie u nich w kuferkach to będzie oryginał 😉

    z drugiej strony mi też się podobają takie żmiechowe broszki:

    [usunięto_link]

    myżlicie że dałabym radę sama coż takiego zrobić ? chyba nie byłoby trudno ??? igła nitka , na końcu agrafka ?? co myżlicie ????

    Sklep-Jubilerski
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 98
    • Zapaleniec

    Też podoba mi się taki styl,ale nie do białej koszuli,poza nią wszystkie inne dozwolone jak i również różne wzory broszki:)

    Hiacynta_86
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    Ja jestem za:) Kupiłam sobie ostatnio dwie i jestem zachwycona tym, jak pięknie dopełniają strój:) Jeżli szukacie jakiejż fajnej broszki to polecam sklep internetowy Galerii Artystycznej KuferArt – żwietne dodatki:)

    Sklep-Jubilerski
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 98
    • Zapaleniec

    Faktycznie broszki stają się coraz bardziej popularne i nie jest to tylko dodatek,ale i nasz styl,rodzaj biżuterii. Co kto lubi,ale odpowiednio dobrana może upiększyć nasz wizerunek.

    skowronka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 87
    • Stały bywalec

    Do mojej filcowej dołączył srebrny motyl 🙂

    Byłam w centrum handlowym obejrzeć szpilki na „wielkie wyjżcie” i podkusiło mnie żeby zajrzeć do apartu.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " BROSZKI – NOWA MODA?"

Przewiń na górę