• Autor
    Odp.
  • vanilka125
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 547
    • Zasłużony

    Przeciez stojące tez musi byc zdezyfekowane… ludzie stoją tam na boso (chyba 😛 )

    Adusia
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 264
    • Zapaleniec

    no co wy mowicie powaznie 😯
    Ja juz ostro bede pilnowac tego czy lozko jest czyste 😳

    vanilka125
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 547
    • Zasłużony

    A jak pomysle o takiej mojej „kolezance” z ktora kiedys chodzilam do szkoly a ona bardzo uwielbiala solarium to mi sie niedobrze robi. Dziewczyna chodzila dzien w dzien na solare pomine fakt ze wygladala fuj bebe łeeee 😛 opowiadala mi kiedys ze opalenizna po solarium schodzi bardzo szybko a najszybciej jak sie kapie wiec ona biedna sie zmartwila tym faktem ze tyle kasy wyrzuca zeby byc „ladna” opalona i postanowila sie nie kąpać bo musi „dbac” o opalenizne 😯 😯 😯 😯 na sama mysl mam odruch wymiotny. No ale nie ma co miala sie za gwiazde szkoly 😆 😆

    Adusia
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 264
    • Zapaleniec

    Prawda to jest ,ze opalenizna schodzi po kapieli,ale takiej w goracej wodzie!
    Ja jak chce miec dlugo ladna opalenizne to biore prysznic w letniej wodzie 😉
    Wow ona nie kapala sie wcale he he 😆 Przeciez po solarium smierdzi-skora.Ja bym nie wytrzymala 😯
    Ale u nas tez byla taka pani codziennie przynajmniej 20min solarka,a wieczorem jeszcze cale cialo samoopalaczem smarowala! 🙄
    Miala takie zacieki na rekach wokol palcy,ze trzymala cale dlonie w rekawach uff
    W zime powaznie straszyla -co za siano w glowie 🙄

    vanilka125
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 547
    • Zasłużony

    ja nie rozumiem przeciez kapiel to podstawa czy zejdzie opalenizna czy nie zejdzie

    kociak84
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 115
    • Zapaleniec

    Bosheee….. !!!! Normalnie mordka mi sie smieje kiedy czytam o takich”panienkach” 😉 czy naprawde one sa takie głupie czy żlepe że nie widza jak wyglądają?? A może lusterka w domu niech sobie umyją 😆 bez urazy 😉

    vanilka125
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 547
    • Zasłużony

    No co ty jak same sie nie myja to gdzie lusterko umyc 😆

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Przeczytałam temat i jestem szczerze zniesmaczona… 😕
    Teraz takie ladne słonko mamy,po c*****ę chodzić na solarium,kiedy mozna mieć naturalna opalenizne? 😛 ja po tym,co tu przeczytałam nigdy nie wejdę już do solarium…nawet jeżli mam jedno sprawdzone i zaprzyjaźnione…poza tym zrodziła mi sie obsesja na punkcie zarazków na klamkach i innych rzeczach,dotykanych przez ludzi,więc solarium odpada,tak jak trzymanie się drążka w autobusie… 😉

    MalaEm
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    Stan czystożci w solarium dużo zalezy od samych włażcicieli interesu hehe ;). Pracowałam w profesjonalnym solarium i szefowa zawsze, przynajmniej raz dziennie sprawdzała czystożć 4 łóżek, które ja musiałam dezynfekować. Płyn do dezynfekcji miał pozostać na powierzchni pleksy na około 1 min. potem go dokładnie żcierałam 😉 Nawet te wentylatory..nawiewy czyżciłam płynem i patyczkami 🙂 Nie mówiąc już o podłodze, na którą wiadomo często staje sie gołą stópką 🙂 Moi znajomi bez obawy opalali się 'u mnie’.
    Pracując tam dowiedziałam się o tanoreksji, czyli psychicznym uzależnieniu od opalania.. mechanizm poodbny do anoreksji. Po kilku(kilkunastu) wizytach niektórych kobiet, no i może 2óch mężczyzn, odrazu można było rozpoznać chorobe. No ale ja nie mogłam nic z tym zrobić.

    Co do naturalnego opalania sie na słońcu to ja na przykład nie mogę pocieszać się tym, że mamy lato i ładnie żwieci 🙂 cały ten czas jestem w pracy : a w weekendy czesto słoneczko sie obraża 🙂 Czekam na urlop hihi 😉

    Adusia
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 264
    • Zapaleniec

    a ja na sloncu zwyczjanie nie uwytzryam nawet 30minut -na solarium 10min to inna sprawa 😉

    Monika
    Member
    • Tematów: 29
    • Odp.: 974
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    Przeciez stojące tez musi byc zdezyfekowane… ludzie stoją tam na boso (chyba 😛 )

    ja zawsze jak ide na solarke, to sobie jeszcze raz, dla pewnosci powycieram te podloge…ale i tak stoje na recznikach papierowych 😉

    Adusia
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 264
    • Zapaleniec

    ja nie myslalam,ze mozna nawet podlogi nie myc hejjj to za co te panie dostaja wyplate??

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Brudne solarium"

Przewiń na górę