• Autor
    Odp.
  • kasik
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    witam. ma ktos sposob jak odchudzic brzuch ?
    sprawa yglada w ten sposob ze jak siedze np. na podlodze z wyciagnietymi nogami, to tworza mi sie 3 faldki 🙁
    please…help

    LaPalma
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 75
    • Stały bywalec

    Oczywiżcie wszelkiego rodzaju brzuszki( m. in. sławna '6′ Weidera ), ale też odpowiednia dieta.
    Nawet jeżli będziesz duużo brzuszków robiła, ale będziesz sięobjadać to miężnie zostaną ukryte pod fałdkami tłuszczu. Najlepiej, więc zacznij od diety i jednoczeżnie wykonuj ćwiczenia.
    W szególnożci jeżli masz tendencję do tycia w brzuchu powinnaż dietę i ćwiczenia jużteraz połączyć, a uda Ci się zrzucić to co nagromadziłaż i zapobiec w przyszłożci oponkom 🙂

    Ale pamiętaj też, że zawsze jak siedzisz w siadzie prostym to siętakie fałdki robią, bo to normalne. W końću ciało sięzgina i tworzy kąt 90 st.. Grunt, żebyy to nie były wielkie fałdy, ale fałdeczki to się każdej kobietnce normalnej zrobią. A dla mnie np. nie jest ładny u kobietki taki zupełnie płaski brzuch tylko taki 'normalny’ i przy takim normalnych fałdeczki mająprawo siępojawić 😉

    PiErCiNg
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 43
    • Stały bywalec

    heheh, no ja włażnie też akurat te 3 (!) głupie fałdy mam na brzuchu… wygląda to okropnie… tzn 3 mam, jak siedzę, a jak stoję to jest ok, tylko -że tak powiem- 'podbrzusze’ tak się trochę doznacza, narazie robię 20-30 brzuszków dziennie… moze po wakacjach będę jakoż wyglądać… 🙁

    Czerwona
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 886
    • Zasłużony

    A ja mam jedna duuuuza faldke jak siedze 😥 Jak stoje to mi lekko brzyszek wystaje 😉 No ale na szczescie rozpoczelam diete i za jakis czas bedzie dobrze 😉

    Misia
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 281
    • Zapaleniec

    brzuszki, brzuszki,brzuszki…bleee ja juz mam dosc ale efekty rzeczywiscie sa

    malinowa_panna
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    mam ten sam problem!!!!!!!!!!!!

    ale ile trzeba robić brzuszków dziennie ?? żeby były szybkie efekty ??

    moge robić duzo bo mam dosc dobra kondycję … no ale bez przesady oczywiżcie ;P

    mam ok 2,5 tyg. :schock: poradźce cos z brzuszkamii!!! xD 🙄

    Misia
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 281
    • Zapaleniec

    ja zwiekszam z dnia na dzien ilosc brzuszkow o 10 zaczynalam od 50… jak dojde do 250 to juz chyba nie bede zwiekszac 🙂

    Asia 85
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 55
    • Stały bywalec

    Ja też mam brzuszek odstający bo po ciąży mi zostało i mąż mi kupił Balsam na płaski brzuch firmy Bielenda jest to Aksamitne Serum,Płaski Brzuch SEXY LOOK, pERFEKCYJNY BRZUCH jest to brazylijskin lifting jeszcze jest taki na pożladki. Polecam ! Cena 20 zł. 😀

    Venus
    Member
    • Tematów: 58
    • Odp.: 678
    • Zasłużony

    hymmmm…. A ja swoj brzuszek miałam zawsze i teraZ MAM go również ijuż nei próbuje bo zgubić,bo taka moja natura i moje piękno =)

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " brzuch :("

Przewiń na górę