brzydkie?- odpowiedz szczera

  • Autor
    Odp.
  • Kwiat we wlosach
    Member
    • Tematów: 51
    • Odp.: 590
    • Zasłużony

    powiedział wam kiedys ktoż że np wyglądacie nie atrakcyjnie lub zdaniem tego mezczynzy brzydko?
    ja osobiscie miałam taki przypadek co prawda nie prosto w oczy bo dałam sswoje zdajecie na forum i tam ktos mnie nie fajnie skomentopwał i troszke sie zraziłam i jakos moja samoocena czasami spada dzieki temu:/

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    olej to.
    pewnie siedzieli po drugiej stronie chlpaki ktorzy po twoich wypowiedzial nie spodziewali sie przecietnej zadbanej dziewczyny tylko lalki barbi.

    ja po takiej uwadze dopytuje sie co konkretnie jest nie tak i staram sie to „ulepszyc” same plusy z takich komentarzy.
    oczywiscie nie za wiele takich… 🙂

    peronowa mysz
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 367
    • Pasjonat

    Mnie się nie zdarzyło nic takiego,a nawet gdyby to pewnie olała bym to.

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Mnie również się nie zdażyło nic takiego.Ale gdyby nawet,to ja tam siebie lubię i mnie takie cos nie zraża 🙂 Poza tym jak już gdzies pisałam,jesli człowiek jest przekonany o tym,że jest jaknajbardziej ok,to tak tez go ludzie postrzegają.Także nie przejmuj się tym,co tam jakis zakompleksiony pierdoła powiedział,bo pewnie się nie zna 😉 Pozdrawiam

    Czerwona
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 886
    • Zasłużony

    @Mar+A wrote:

    powiedział wam kiedys ktoż że np wyglądacie nie atrakcyjnie lub zdaniem tego mezczynzy brzydko?
    ja osobiscie miałam taki przypadek co prawda nie prosto w oczy bo dałam sswoje zdajecie na forum i tam ktos mnie nie fajnie skomentopwał i troszke sie zraziłam i jakos moja samoocena czasami spada dzieki temu:/

    Eeee tam, uważam że bez sensu się przejmować opinia kogoż kogo sie nawet nie zna…Jeżeli się akceptujesz i akceptują Cie najblizsi to jest ok i nie zawracaj sobie głowy takimi bzdetami!
    Ja bym sie bardziej przejela uwaga ze strony np. mojego faceta..

    Kwiat we wlosach
    Member
    • Tematów: 51
    • Odp.: 590
    • Zasłużony

    no tak opinia mjego mezczyzny jest najlepsza :)najwazniejsza wiec sie tym tak bardzo nie przejmuje ale czasami mnie cos ząłapie i sobioe o tamtym przypomne ale moj facet mnie zapewnia ze Jemu sie bardzo podobam 🙂

    Czerwona
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 886
    • Zasłużony

    No widzisz, jest okej , tylko sie cieszyc Najważniejsze że znajazłaż swego wielbiciela

    ania.
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 28
    • Bywalec

    Mi to nikt prosto w oczy nie powiedział, że jestem brzydka … ale ja to wiem… no i tylko pozostało pogodzic sie z tym :

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    mi chyba nikt nie powiedział takiego czegos… a jak by mi powiedział to ja znam swoje wartożci i nie przejmowałabym sie tym 🙂

    mia1980
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    a boze czym tu sie przejmować…. nie ma jednego kanonu piękna, ile ludzi tyle gustów. Ja to sobie zawsze tłumaczę, że są gorsze pasztety odemnie 😆 . A co do tego czy mi ktos powiedział że jestem brzydka to nie pamiętam, ale pamietam jak jeszcze byłam w liceum to kolega z klasy powiedział a raczej przyrównał moje piersi do piersi mojej kolezanki i stwierdził że ona ma fajniejsze. długo wtedy o tym rozmyslałam zwłaszcza ze miałam komplex[zresztą do tej pory mam] na ich tle ba sa duże nie było to dla mnie miłe szczerze mówiąc to miałam łzy w oczach. A teraz to koło d*** by mi to wisiało gdyby ktos mi tak powiedział a zwłaszcza facet bo to tylko swiadczy o jego kulturze i dojrzałożci 😈

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " brzydkie?- odpowiedz szczera"

Przewiń na górę