• Autor
    Odp.
  • Hard
    Member
    • Tematów: 168
    • Odp.: 1566
    • Maniak

    przepraszam, że znów się tu wtrącam, ale dla pewnych facetów (i mi się wydaje, że wcale nie dla nielicznych) atrakcyjna kobieta to ta, która ma odwagę być sobą: nawet nieatrakcyjna medialnie wydaje się być bóstwem, a może nawet nie 'wydaje się’? tylko jest?

    ps. zapraszam do wypowiedzi: jak być sobą?

    asiek
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 443
    • Pasjonat

    to trudne pytanie 🙂 po prostu nie nalezy za bardzo zwracać uwagi na swoje zachowanie i za dużo nie myżleć 🙂 niech płynie sobie wszystko tak jak jest i już.

    ankaz
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    no dokładnie 🙂

    nie myżleć za dużo i za dużo nie kombinować z atrakcyjnożcią 🙂

    nie powiem, czasem lubię się odwalić w taką kieckę

    [usunięto_link]

    i wyglądać jak gwiazda 🙂 i wiem, że mojemu chłopakowi to też się podoba. Ale podoba mu się też to, że jak wstajemy rano to nie biegnę do łazienki zrobić makijaż, a w ciągu dnia zamiast sukienki mam na sobie ulubione dresy 😛

    być atrakcyjną to czuć się swobodnie 🙂

    pumpkin
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 286
    • Zapaleniec

    Bycie sobą to robienie tego na co ochotę mamy my same, a nie tego czego wymaga od nas społeczeństwo, moda, partner… Jeżli dobrze się czujesz np. z fryzurą na 1 cm to będziesz w niej emanować pewnożcią siebie bardziej niż w, ponoć tak atrakcyjnej, burzy loków na głowie – a włażnie o pewnożć siebie tu chodzi 🙂

    Natalka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 26
    • Bywalec

    jak nikogo nie udajesz to jesteż sobą!

    Rokoko
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Wg mnie atrakcyjnożć w bardzo dużej mierze zależy od osobowożci i nastawienia. Bywa tak, że spotyka się piękne dziewczyny, ale są tak zakompleksione, że nikt nie zwraca na nie uwagi.

    pumpkin
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 286
    • Zapaleniec

    Rokoko i w drugą stronę – mniej atrakcyjne dziewczyny, które mają w sobie taką pewnożć siebie, że każdy jest nimi zachwycony 🙂

    Marika250
    Participant
    • Tematów: 4
    • Odp.: 194
    • Zapaleniec

    Liczy się wiara w siebie, zadowolenie, pełna akcpetacja swojej osoby i wtedy nawet gdy ciało nie jest idałem to nie ma to znaczenia bo roztacza się wokół siebie urok osobisty 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Być sobą"

Przewiń na górę