• Autor
    Odp.
  • Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    kupiłam w czoraj sorbet antycelulitowy i mam teraz po nim wysypkę! onas 😈 [/list]

    black_mamba
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 772
    • Zasłużony

    to niedobrze, zwłasza że wakacje niebawem. Byłaż z tym u lekarza? Acha i pij wapno!!

    zdziska
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 33
    • Bywalec

    A mi po tym jak schudlam pojawil sie cellulit:(((
    Myslalam ze predzej rozstepny będą a tu cellulit, kupilam Vichy ale nie wiem czy pomaga bo dopiero od tygodnia smaruje:((
    Troche mnie to wkurza bo skora stracila na elastycznosci:(

    Pawlicki
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Witajcie kobiety, jestem Paweł z Wrocławia. Często zaglądam i czytam różne fora na temat zdrowia i pochodne zagadnieniu. Sprawdzam żwiadomożć społeczeństwa kiedy czytam w postach. A ogólnie jestem specjalistą badań metabolizmu i wszystkich zjawisk które zachodzą w nas.
    Pozwolicie że poczytam tu i tam i wtedy może coż podpowiem.
    A jak coż będzie trzeba a propo celulitisu to zapraszam odważnie na Skype: PAWLILIMICIMITED

    Icha
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    jestem po 30-stce, mam cellulite gigant, masaże już nie pomagają. Nie jestem gruba, mam trochę tendencje do „kobiecej figury”, ale do otyłożci daleko. Tylko te nogi……..koszmar plaży. Co robić ? Stosuję masaż, żel pod prysznic antycellulite i krem z wyciągiem z kofeiny. Od wrzeżnia idę na BBS, co jeszcze ???? może dieta, może przeleczenie hormonów ?

    Czy ktoż może coż podpowiedzieć ???

    blue moon
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 106
    • Zapaleniec

    caly czas namawiam do plywania i zimno cioeplych masazy ale jesli nie skutkuje zaatakuj od srodka czy kapsulka anty cellulitowa polecam strone [usunięto_link]
    sporo ciekawych informacji i opinii osob stosujacych.

    malenka
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 126
    • Zapaleniec

    ale czy warto faszerować się takimi kapsułkami anty cellulitowymi? czy one nie wpłyną negatywnie na organizm?

    blue moon
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 106
    • Zapaleniec

    hmmm dobre pytanie…ale wczesniej nie bralam zadnych wiec teraz lykajac zauwazam poprawe moze jak zniknie przestane .bylam u lekarza i nie ma wg niego przeciwwskazan zeby je brac.to tylko suplement diety nieinwazyjne gorzej jakby to byly spalacze te mocne jak fat burner to juz jest szkodliwe.

    maarlenaa21
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 45
    • Bywalec

    Ja zdecydowanie odradzam taką suplementację diety… Zdecydowanie zdrowiej jest udać się zwyczjnie do kosmetyczki. Sprezentować sobie Żlezako Antycellulitowe i problem z głowy a raczej z ud, pupy i bioderek 🙂

    maarlenaa21
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 45
    • Bywalec

    A nie wolałaż włażnie spróbować zabiegu z wykorzystaniem Żelazka Antycellulitowego? Już pare osób tu gdzież na forum mówi, że było włażnie na pokazie takiego zabiegu, nie boli a efekt widoczny już po pierwszym zabiegu.

    anecia123
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 33
    • Bywalec

    bardzo się cieszę, ze tu zaglądnęłam, bo ja próbuje uporać się z tym celulitem i nigdy nie słyszałam o żadnym żelazku – ale widzę, że dużo osób go poleca. Ja mam początkowe stadium, ale boję się ze będzie tylko gorzej, no i chcę się go pozbyć całkowicie. A ktoż wie ile to kosztuje? I ile zabiegów trzeba mieć?

    maarlenaa21
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 45
    • Bywalec

    Jedna z dziewczyn gdzież tu napisała, że minuta kosztuje 3,3zł a ona bierze 20 minut i już widzi rezultaty. Wydaje mi się, że to nie tak dużo. Sama chcę spróbować ale niestety u siebie nie znalazłam dobrego salonu kosmetycznego z Żelazkiem Antycellulitowym… No niestety mało jest kosmetyczek, które żledzą nowożci rynkowe… A tyle jest ciekawych stron na Internecie np. [usunięto_link] wystarczy poczytać 🙂

    Ruda13
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 34
    • Bywalec

    Bardzo ciekawa dyskusja, jakie tabletki w ogóle znacie? 🙂

    Ruda13
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 34
    • Bywalec

    Hej heej poszukałam trochę i mam do wyboru tabletki albo inneov albo cellasene, czy są tu jakież dziewczyny które podzielą się wrażeniami? 🙂

    Ruda13
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 34
    • Bywalec

    Elle pisała coż o jakis tabletkach i w końcu nie podała nazwy, a ja coraz bardziej jestem na tak ale brak mi impulsu – by zebrać się w sobie i kupić 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " celulit"

Przewiń na górę