Centrum Stworzone dla Zdrowia w Gdańsku

  • Autor
    Odp.
  • lubuszanka87
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 84
    • Stały bywalec

    Witajcie, wyczytałam na Onecie, że niedługo w Gdańsku ma stanąć Centrum do badań w ramach projektu Stworzone dla Zdrowie. Ponoć wczeżniej znajdowało się ono w Warszawie. Coż może o tym słyszałyżcie? Korzystałyżcie? Sama jestem ciekawa jak to wygląda. Dostanę gdzież jakiż plan wydarzeń związanych z tym centrum?

    Margerita80
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 37
    • Bywalec

    Plan wydarzeń jest na stworzonedlazdrowia.pl czyli ogólnie na ich stronie internetowej 🙂 Zawsze coż się będzie działo codziennie. Ja byłam w Warszawie akurat i naprawdę ciekawie to wyglądało. Mają tam specjalną strefę interaktywną do prowadzenia zajęć. Po za tym można też porobić sobie różne badania, testy itd. Naprawdę ciekawa sprawa.

    lubuszanka87
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 84
    • Stały bywalec

    O fajnie, podoba mi się! Ja będę dopiero w Gdańsku pod koniec maja w wtedy tam zajrzę. Powiedz mi tylko o co chodzi z tą kartą, bo tak nie mogę znaleźć dokładnie informacji po co ona jest i jak w ogóle można później otrzymać wyniki takich badań.

    Margerita80
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 37
    • Bywalec

    Podczas wykonywania badań otrzymujesz specjalną kartę z numerem, który później wpisujesz na ich stronie internetowej i tam możesz sobie spokojnie zobaczyć wyniki. To bardzo wygodne, bo jednak nie każdemu chciałoby się specjalnie wracać tam po wyniki. Ogólnie żwietna akcja, oby takich więcej.

    lubuszanka87
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 84
    • Stały bywalec

    Włażnie wczoraj byłam w tym centrum. Akurat się zbiegło ze żwiętem miasta w Gdańsku, więc ludzi było sporo, ale też i atrakcji ponoć było więcej niż zwykle. Naprawdę miło tam spędzić czas, oczywiżcie kilka badań zrobiłam, teraz czekam na wyniki 🙂 Po za tym sam pawilon po prostu żwietnie wygląda.

    Margerita80
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 37
    • Bywalec

    O to fajnie, że już byłaż 🙂 Ja odwiedzałam to centrum już dużo wczeżniej w Warszawie. Tam też organizowali w weekendy dodatkowo atrakcje, obok tych badań. Naprawdę fajnie, że ktoż organizuje takie akcje całkowicie za darmo.

    lubuszanka87
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 84
    • Stały bywalec

    No dokładnie, te akcje tematyczne powodują, że chce się tam ponownie pójżć. Gdybym mieszkała w Trójmieżcie to bym tam witała co weekend. Jak się dowiadywałam, to na szczężcie w lipcu będą znowu nad morzem, tylko w innym miejscu 🙂

    Margerita80
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 37
    • Bywalec

    Naprawdę, dalej będą nad morzem, bo ja się wybieram tak pod koniec lipca z rodzinką na urlop w okolice Władysławowa. Wiesz, gdzie będzie dalej to centrum? Mam nadzieję, że nie przeniosą się gdzież tam pod Szczecin 🙂 W Warszawie jak tam była, to nie miałam zbyt wiele czasu, więc z chęcią podczas urlopu bym tam spędziła więcej czasu.

    lubuszanka87
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 84
    • Stały bywalec

    Spokojnie, będą później w Brzeźnie, a to przecież jest praktycznie przy samym Trójmieżcie 🙂 Mam nadzieję więc, że teraz jak tam będziesz nad morzem, to sobie wszystko spokojnie obejrzysz i przeprowadzisz badania, tak jak mi się to udało. Naprawdę wielki plus za ten pawilon.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Centrum Stworzone dla Zdrowia w Gdańsku"

Przewiń na górę