• Autor
    Odp.
  • Myszka19
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 2200
    • Ekspert

    też mogą 😛 ale nawilżające są lepsze 😛

    VanillaSky
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 331
    • Pasjonat

    boisz się ze skrzaty leżne będą cię podglądać? nie martw się za kilka lat przestaniesz w nie wierzyć i problem zniknie.

    lejdi16
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 17
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    boisz się ze skrzaty leżne będą cię podglądać? nie martw się za kilka lat przestaniesz w nie wierzyć i problem zniknie.

    no baaaaaa 😀

    lejdi16
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 17
    • Bywalec

    a propo ze jest już ten temat to mam jeszcze jedno pytanie od czego zalezy kolor moczu bo ja mam caasem żółty a czasem biały a wy jaki macie wiecej razu i od czego to zależy ?

    shanleenka
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 122
    • Zapaleniec

    To zależy od ilożci i rodzaju wypijanych napojów. Kiedy pijesz dużo wody, mocz jest”bardziej rozcięczony”, przez co staje się jażniejszy. Zauważ, że czasem np. po zjedzeniu buraków, mocz staje się bardziej różowy, niekiedy nawet czerwony.
    Pozdrawiam S.

    Mi
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 424
    • Pasjonat

    Ja mam podobny problem.
    Kiedyż chodziłam na pielgrzymki i korzystałam z leżnej toalety, aż do czasu kiedy wyszłam z lasu z ogromnie obrzydliwie mięsistym wielkim białym pająkiem- na wzór krzyżaka na ramieniu. Do tej pory na samą myżl mnie otrzepuje z obrzydzenia (mam mega arachnofobię).
    Nie dożć, że w lesie nie potrafię (chyba że by mi już dosłownie pękał pęcherz, ale to mało prawdopodobne bo jest zahartowany) to u kogoż też czuję dyskomfort i jeżli wiem, że będę w domu za jakiż czas i zdołam wytrzymać to trzymam 😕

    lejdi16
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 17
    • Bywalec

    siema
    co wy myżlicie o tym filmiku [usunięto_link] mi to sie nieraz mocno chce aale nie do takego stopnia zeby to w samochodzie robić

    Myszka19
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 2200
    • Ekspert

    co za…. lol 😀

    lejdi16
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 17
    • Bywalec

    hehe a jaka wesola zaraz była

    lejdi16
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 17
    • Bywalec

    lubicie sikać w miejscach publiczych jak nikt niewidzi np. w nocy

    lateksowa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 184
    • Zapaleniec

    Dla mnie nie ma problemu. Jak sikać to sikać 😛

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Nie powiem,samo pytanie już mnie rozbawiło 😆

    Cóż,sa sytuacje kiedy naprawdę nie ma wyjżcia.Nie powiem,że to lubię,to troche krępujące i nieeleganckie…ale czasem trzeba sie przelamać.Zwłaszcza,jak lubi się melanżować w plenerze 😉
    Wyobraźcie sobie sytuacje… jest zima,ziiiimno,a my niezrażeni w najlepsze melanżujemy w parku… i następuje chwila,kiedy tak bardzo chce sie sikać,że nie ma opcji żeby dojżć do domu… to aż dziwne,że nie przeziębiłam nerek! 😕 😉

    xman
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 22
    • Bywalec

    Ja tam nie polecam sikania w lesie. Dawno temu kiedy bylem na wycieczce w lesie załatwiłem sie pod jakims krzakiem – na poczatku wszystko spox. Po chwili chodze, chodze a cos mi sie tam jakby wierci 😐 okazało sie że zupełnie niepostrzezenie wszedl mi żuk do majtek i to taki dosc duzy :/
    Ochydne to bylo:/ od tamtego czasu nie zalatwiam sie w lesie a jesli juz to dokladnie obserwuje co i jak zeby znowu mi nic nie wskoczylo 😛 Żuk to jeszcze poł biedy – gorzej z jakimis kleszczami albo innymi badziewiami 😛

    lejdi16
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 17
    • Bywalec

    siema
    a morze by ktos dał fotke swojego moczu

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    „morze” ?? 😯

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " chce mi sie siku"

Przewiń na górę