chce odzyskać mężczyzne jak to zrobić pomocy

  • Autor
    Odp.
  • WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Może po prostu porozmawiaj z nim szczerze i wszystko wyjażnijcie.Pozdrawaim

    mia1980
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    myslę, że najlepsza tu będzie rozmowa choc niewykluczam że ta twoja miłożc jest niezdecydowana, a jesli tak jest to proponuję prawdziwa przerwę taką bez uczucia związania i wtedy sie okarze co jest grane… bo wtej chwili to myslę że partner trzyma cię w ryzach mówiąc że cie kocha[obyż nie miała skoków w bok…. no i może jak nie znajdzie nikogo lepszego to wróci do ciebie] a sam szaleje – trochę to niesprawiedliwe z jego strony. 🙄

    Erill
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 136
    • Zapaleniec

    Jaka przerwe skoro sie widujecie i najprawdopodobniej tez wspolzyjecie??? To nie przerwa tylko rozluznienie zwiazku. I moim zdaniem do niczego nie prowadzi. Bo dla Niego moze to byc doskonaly uklad, niby macie przerwe a jednak sie widujecie wiec ma do czego wracac ale nie pociaga to zbyt wielu kategoryzacji zachowan.. Lepiej z Nim powaznie pogadaj i albo zaproponuj prawdziwa przerwe po kotrej Ty sama poukladasz sie z uczuciami i On rowniez – przy zalozeniu, ze moze, nie musi, mu sie odwidziec i juz sie nie zejdzecie, albo pogadaj i powiedz wprost ze albo budujecie wasz zwiazek od razu albo Ty sie na luzny klad nie piszesz – chyba, ze Ci taka sytuacja odpowiada. I na koniec – wiecej szacunku dla siebie 🙂

    aniellka
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 139
    • Zapaleniec

    dziwny ten facet! ale nie on jeden…! im wczeżniej z nim pogadasz tym lepiej. na dłuższą metę takie zachowanie może okazać się rujnujące! my kobiety powinnyżmy wciąż sobie powtarzać, że mamy się szanować! bo jak kochamy to zdaża nam sie lub nie chcemy zauważyc czasami naprawdę istotnych spraw! wiem coż o tym…! wiedziałam, że facet be, że nic z tego nie wyjdzie bo nie jest ze mną szczery, a i tak dzwoniłam i pisałam, a teraz wstydze sie do pracy chodzić!

    aniellka
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 139
    • Zapaleniec

    włażnie! jak to jest jak pokażemy, że nam zależy to sie od razu wszystko psuje! może nie zwasze tak jest , wiem. ja po ostatnim facecie też nie mogę jeszcze wrócic do normy! a taki był zajefajny….!
    trzymajcie sie kobiety!

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " chce odzyskać mężczyzne jak to zrobić pomocy"

Przewiń na górę