Chcę schudnąć 10-15 kg…

  • Autor
    Odp.
  • Amelka2301
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 8
    • Bywalec

    Hej 🙂
    A więc tak piszę tu bo w sumie wstydzę się o tym powiedzieć komukolwiek. Mam dwa tygodnie na schudnięcie 10-15 kilo… 😳 Powiedzcie mi czy jak nie będę nic jada a będę piła dużo wody to czy mi się to uda?? 😕

    Mircia31
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    Wiesz co ja to tak szczerze wątpie, żeby Ci sie coż takiego udało. Zresztą takie szybkie chydnięcie nie jest zdrowe. Lepiej by było żebyć schudła tyle ale w dłuższym czasie.

    Der-med
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 131
    • Zapaleniec

    tak szybkie schudnięcie nie jest możliwe. możesz zrzucić 4-6 kg na bardzo rygorystycznej diecie, ale to absolutny maks. Zasadniczo powinno się chudnąć 1,5 kg na tydzień.

    nohemi306
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 108
    • Zapaleniec

    Amelka nie możesz nie jeżć nic przez 2tyg ❗ Twój organizm tego nie wytrzyma i wylądujesz w szpitalu z poważnym problemem zdrowotnym. Najbezpieczniej jest chudnąć 1.5-2kg. tygodniowo. Chudnąc więcej masz gwarantowany efekt jojo. Naprawdę zastanów się. Lepiej chudnąć wolniej i zdrowo 😀

    Amelka2301
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 8
    • Bywalec

    ehm… Czyli każdy we mnie wątpi… 🙁

    nohemi306
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 108
    • Zapaleniec

    Tutaj nie chodzi o to, że każdy w Ciebie wątpi. Amelko tutaj chodzi o Twoje zdrowie 🙁 I każdy Ci powie, że takie drastyczne schudnięcie spowoduje u Ciebie komplikacje zdrowotne. Schudnij z głową ❗ Powodzenia 🙂

    the quene
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 272
    • Zapaleniec

    Nikt w Ciebie nie wątpi, to po prostu niewykonalne z punktu widzenia biologii.

    Swoją drogą lepiej dbać o siebie cały czas niż później wpadać w panikę dwa tygodnie przed czymż tam. 😐

    Amelka2301
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 8
    • Bywalec

    W sumie macie racje 🙂 a powiedzcie mi jeszcze jaka dieta byłaby najlepsza i jakie ćwiczenia na biodra są najlepsze 🙂

    Mircia31
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    Myżlę ze najlepiej jest połowe mniej niż sie jadło dotychczas no i owiele mniej tłuszczu albo gotowane na parze, trzeba wystrzegać sie słodyczy i pić dużo wody. A przy okazji w wolnym czasie jakis basen czy rowerek albo jakies cwiczenia.

    OsobistyT
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    Do tego pamiętajcie że powinno się jeżć 5 posiłków dziennie mniej więcej co 3 godziny.
    Ponieważ trzy godziny trwa trawienie, w momencie
    kiedy organizm kończy trawić a Ty dostarczasz znów
    niewielką ilożć pożywienia w ten sposób organizm
    jakby wskakuje na szybsze obroty.
    Pamiętaj, że czym rzadziej będziesz jadła, tym wolniej
    Twój organizm będzie funkcjonował, co ogólnie
    jest paradoksem podczas odchudzania, ale niestety tak
    jest zamiast głodować o wiele łatwiej bez męczarni
    i dużo szybciej można schudnąć jedząc często w
    odpowiednich ilożciach i odpowiednich produktów.
    Pozdrawiam
    Ewelina Jakubiak
    [usunięto_link]

    kornelia50
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    ja stosowałam rożne tabletki na odchudzanie i co sie ze mną stało to nie wiem jeszcze bardziej tyłam a cera… okropna wszystko wróciło do normy dzięki diecie którą ustalono mi na mojezywienie.pl to ich gg 11542109 wypelnilam tam formularz ocena wellness i po kilku godz miałam darmowa konsultacje z dietetykiem jestem już po kuracji schudłam 6kg w ciągu miesiąca nie mam efektu jo-jo. co ważne podczas tej diety czułam sie bardzo dobrze. poprawiła mi sie cera i włosy nie wypadały. jeżli moja wypowiedzią komuż pomogę to sie ciesze. polecam

    Fanka35
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    Ja też uważam, że zrzucenie tylu kilogramów w tak krótkim czasie jest niemożliwe nawet w momencie stosowania spalaczy tłuszczów czy rygorystycznej diety. Nie ma co urządzać sobie głodówek, gdyż może rzeczywiżci się to skończyć szpitalem. Radziłabym zacząć dietę + suplementację, ale nie z myżlą, że musisz w 2 tygodnie schudną 10 kg. Nierealne.

    OsobistyT
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    Fanka35 do Twoich rad o diecie + suplementacja dodałabym jeszcze trening spalający tkankę tłuszczową bo bez tego to ciężka sprawa, tak czy inaczej 2 tygodnie to za krótki okres czasu na schudnięcie tylu kg w zdrowy sposób.
    Pozdrawiam
    Ewelina Jakubiak

    szaloona
    Participant
    • Tematów: 26
    • Odp.: 289
    • Pasjonat

    Moim zdaniem jak nic nie będziesz jadła a będziesz piła dużo wody to się po prostu wykończysz. A w najlepszym przypadku wylądujesz w szpitalu. Głodówka to nie jest zbyt dobry sposób na odchudzanie, ważna jest dobrze dobrana dieta. Jedzenie zdrowe i smaczne. Powinnaż jeżć wszystko i warzywa i owoce i mięso tyle żeby było zdrowe i najlepiej ekologiczne, takie jak w sklepie łap-pol. Pamiętaj, żeby tylko nie łączyć niektórych produktów ze sobą. Poczytaj o dietach jak i co łączyć żeby jeżć wszystko co się chce i nie tylko nie przytyć, ale i schudnąć. Nie wiem czy słyszałaż o tym, że dieta zależna jest od grupy krwi??

    Lady_Kala
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    To prowakacja-nie warto wdaważ się w dyskusję!

    Szczerze wątpię,żeby jakikolwiek myżlący człowiek dopuszczał do siebie myżl,że można schudnąć 10-15kg w dwa tygodnie…
    I,że odchudzanie polega na niejedzeniu i piciu samej wody!

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Chcę schudnąć 10-15 kg…"

Przewiń na górę