Chce wygladać wkońcu jak człowiek

  • Autor
    Odp.
  • Nakemin
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    Witam.
    Nie wiem jak mam sie ubierać… Szukam swojego stylu. Przychodze do sklepu i przymierzam ciuchy i odkładam i na tym się kończy.

    Nie wiem jak być atrakcyjna nie tylko dla siebie, ale i dla mojego chłopaka który chce mnie zobaczyc w ciuchach których bym sie dobrze czułą a przedewszystkim fajnie kobieco wygladała. Teraz mu sie bardzo podobam, ale chetnie by zobaczył mnie w czymż innym, ja zresztą też chciałą bym zobaczyc sie z kompletnie innej strony. Teraz chodze w glanach czarnych spodniach rurkach lub dżinsach i zapinanej czarnej bluzie. Chce ubierać kobieco, ale z klimatem ale jak?

    Może macie jakies propozycje? Do jakich sklepów zaglądać? Jak dobierać ciuchy?

    Obecnie wyglądam tak: [usunięto_link]

    Missteq
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 52
    • Stały bywalec

    hmm troche dziwne piszesz, że chodzisz w glanach itp więc chyba masz jakiż styl.. 🙂

    ja np lubie luźne ciuszki, czapki z daszkiem, bluzy z kapturem 😛 itp, lecz czasmi zakładam kozaczki sportowe typu emu spódniczke i do tego bluzeczke… ogólnie lubie kolorowe ciuchy i kontrast 😉
    w tym się dobrze czuje i to odzwierciedla mnie.. i moja osobowożć.
    Pewnie Twoje glany mają związek z muzyką, którą słuchasz hehe tak jak u mnie -ja słucham hh i żmigam na desce dlatego też tak się ubieram 😀

    więc nie próbuj na siłe 🙂 taka jesteż 😀
    (tak mi się wydaje)

    Nakemin
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    hehe 🙂
    Uwielbiam glany, ale czasem chcialabym troche inaczej wygladac jednak pozostac w klimacie. Tam mam jakis styl ale ten styl najwyrazniej mi się znudził.

    Czyli spudniczka czarna lub sukienka i jakies na obcasiuku buty ? 😀

    Olgus
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 1262
    • Maniak

    Poszukaj czarnych sukienek, spódniczek, elegantszych bluzeczek. 🙂
    Jeżli chcesz pozostać tylko i wyłącznie przy kolorze czarnym to może mogłabyż się przekonać do dodatków w innych kolorach – np. czerwonym, zielonym. Także czarna bluzka może mieć ciekawe wzory/przypinki w innym kolorze.
    Jeżli chodzi o buty to czy nosisz tylko glany?

    Hegemonia
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 651
    • Zasłużony

    A ja depech’uję nadal 😆 Przynajmniej jeżli chodzi o kwestie muzyczne. Co do ubioru – od dawien dawna nosiłam się w czerni, ale nigdy nie zakładałam ani gotyckich sukien czy workowatych swetrów…Moje ubrania zawsze wyrażały mój indywidualny styl, troche alternatywny ale poza monobarwnożcią nie łączyło go zbyt wiele z typowym stylem „metalowców”, zdcydowanie bliżej mu było do dandys..Obecnie paleta kolorów nieco mi się poszerzyła, ale nie aż tak drastycznie żebym nosiła np. różowe cardigany 😉 Studia i praca na charakterystycznym eksponowanym stanowisku wymusiły jednie bardziej elegancką odmianę dotychczasowego stylu: nadal przeważa czerń, koszule z krawatem czy innym ozdobnikiem, dopasowane ołówkowe spódnice, sukienki z bolerkiem, doskonale skrojone żakiety ze spodniami, itd. No i glany zamieniłam na wieeeelką kolekcję szpilek 😉

    Idąc swoim własnym tropem, zapewniam Cię Nakemin, że bycie „metalówą” nie oznacza unisex’owego stylu, nie podkreżlającego Twojej kobiecej natury. Znajdź sobie trochę czasu i wybierz się do jakiegoż centrum, do sklepów, które wczeżniej omijałaż łukiem. Nie musisz drastycznie zmieniać własnego stylu, wystarczy wybrać nowy krój ubrań, zmiksować to co topowe z własnymi klasykami…i po prostu dobrze się bawić odmieniając samą siebie 😉

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Piszesz,że chcesz wyglądać bardziej kobieco.Mam więc kilka pomysłów,na twój nowy,kobiecy look 🙂
    Nie będe Ci doradzac jakiejż radykalnej metamorfozy w pink girl,ale postaram się bazować na Twoim obecnym stylu.
    Czarne rurki zostawiamy.Do tego jakież topy trzeba by dopasować.Proponuję coż z bufkami,z koronką czy troczkami.Kolor w zasadzie dowolny 🙂 bluze odłuż w kąt.Zamiast tego kup sobie jakis sweterek w serek,najlepiej nieco dłuższy.A może żakiecik?Nie jakis sztywny,z poduszkami,tylko taki np sztruksowy,to chodzenia na codzień.Proponuje też bolerko,takie wyglądające jak mini żakiecik,z krótkim rękawem 🙂 Glany zdecydowanie nie są kobiece.Nie będę Ci sugerować kozaków w szpic na szpilce,ale może np oficerki?są modne i pasują w zasadzie do wszystkiego 🙂 Do tego kup sobie jakież branzoletki,kolczyki,długie korale i obowiązkowo torebkę.Ale nie taką na długim pasku,tylko z krótkimi uszami.Najlpiej czarną,żeby pasowała do wszystkiego.
    Wybież się z zaufaną osobą na shopping.Przymierzaj wszystkie ciuchy,które wydadzą Ci się odpowiednie-tak najłatwiej znajdziesz coż,w czym będzie Ci do twarzy i w czym będziesz sie dorze czuć.Wczeżniej przejrzyj jakież magazyny o modzie,może to cos Ci zasugeruje i pomoże w zakupach?
    Powodzenia! 😀

    Monika
    Member
    • Tematów: 29
    • Odp.: 974
    • Maniak

    Masz fajna fryzurke 😉

    ania.
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 28
    • Bywalec

    Nie wiem jak u was to wyglądało, ale u mnie stopniowo zmieniał się styl ubierania. Jak dawniej nie założyłabym różowej bluzki tak teraz od czasu do czasu jestem w stanie założyć i się w niej dobrze czuć 🙂
    Nie będę Ci pisać co masz kupić, bo jak dla mnie to jest bez sensu… ponieważ nie widzę Cie. Najlepiej będzie jak pójdziesz do sklepu i znajdziesz coż dla siebie, co Ci się spodoba jedynym warunkiem jest żeby chodź troszkę różniło się od Twojej obecnej garderoby:) Na początek jeden ciuszek inny, później drugi, a z czasem bez większego bólu i skrępowania (bo chęci widzę, że masz) zmienisz swój styl na bardziej kobiecy 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Chce wygladać wkońcu jak człowiek"

Przewiń na górę