• Autor
    Odp.
  • emila22
    Participant
    • Tematów: 17
    • Odp.: 57
    • Stały bywalec

    dziecko mi się rozchorowało, ma zapalenie gardła, nos też zatkany i takie combo dało taki efekt, że ma bardzo słaby apetyt, ledwo daję radę mu dać trochę zupy, nawet ulubiony makaron z sosem nie podchodzi, chcę spróbować mu podawać nutrikid multi fibre, wiem, że trzeba to skonsultować z pediatra bo to specjalna żywność medyczna, macie doświadczenia z tego typu produktami?

    Princessa44
    Participant
    • Tematów: 51
    • Odp.: 19
    • Stały bywalec

    Polecam sklep Diagnosis, może znajdziesz tam takie rzeczy.

    marcyy
    Participant
    • Tematów: 8
    • Odp.: 43
    • Stały bywalec

    Nutrikidy znam, są wysokoenergetyczne, opakowanie, które z tego co pamiętam ma 200 ml to taka niewielka ilość jest równoważa z pełnowartociowym posiłkiem. To jest żywność specjalnego przeznaczenia medycznego, więc jej przyjmowanie trzeba skonsultować z pediatrą

    Niebieskookaa
    Participant
    • Tematów: 34
    • Odp.: 21
    • Stały bywalec

    Sklep diagnosis jest bardzo fajny sama tam często kupuję sulementy 😀

    emila22
    Participant
    • Tematów: 17
    • Odp.: 57
    • Stały bywalec

    przez parę dni synek pił ten nutrikid, gdy był chory i nie chciał jeść, nawet kilka razy mu podałam jako lody, bo też można. znów jest pełen energii i ma apetyt, fajnie, że można kupować ten nutrikid multi fibre na sztuki, dziecko może spróbować czy woli smak truskawkowy czy czekoladowy

    klaudiakkk22
    Participant
    • Tematów: 24
    • Odp.: 3
    • Bywalec

    Również polecam stronkę sklepu Diagnostic, sama często korzystam z ich produktów. Mają dużo pozytywnych opinii oraz są sprawdzeni. Polecam gorąco.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " choroba dziecka"

Przewiń na górę