Chusteczki samoopalające

  • Autor
    Odp.
  • asiulka1985
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 204
    • Zapaleniec

    Używałyżcie może chusteczek samoopalających? Jestem ciekawa jakie macie dożwiadczenia z tym produktem. Ja kupiłam chusteczki rimmela ale jeszcze ich nie użyłam. Troszkę obawiam się smug.

    Ayyo
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    Ja używam od bardzo dawna chusteczek samoopalających,jednak wyłącznie do twarzy i to firmy Dax.Jestem z nich naprawdę zadowolona.Żadnych smug ani nierównożci.Z czasem nauczyłam się umiejętnie nimi smarować twarz bo z początku to maziałam się tylko tak jakbym używała zwykłych chusteczek nawilżających.
    Stosuję je co dwa dni po umyciu twarzy i tu uwaga-podczas używania chusteczek po zmywaniu wieczornego makijażu najlepiej nie używać żelu do mycia twarzy ale toniku bo żel całkowicie usuwa opaleniznę.Owszem,myję twarz żelem a nawet robię peeling ale tylko raz na dwa tygodnie.

    asiulka1985
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 204
    • Zapaleniec

    Użyłam wczoraj i muszę powiedzieć, że nie jestem zadowolona. kolor nie jest naturalny. Dla osoby o bardzo jasnej karnacji nie nadaje się wogóle. Posmarowałam sobie nogi i porobiły mi się smugi (być może to ja nie potrafię równomiernie się wysmarować). Chusteczki są tak strasznie mokre, że można by je wyżąć. Spodziewała się raczej czegoż takiego jak zwykłe chusteczki nawilżone.

    jagoda4
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 871
    • Zasłużony

    A czy używacie ich często?jakiej firmy są najlepsze?używacie po nich kremu?

    asiulka1985
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 204
    • Zapaleniec

    Na moich pisze, że jeżeli chce się utrzymać efekt to należy ich używać co 3-4 dni. I nie używałam po nich żadnego kremu, bo nogi po nich były takie tłuste jak po balsamie.

    Izys
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 187
    • Zapaleniec

    jeszcze nie używałam tego typu chusteczek, ale brzmi ciekawie..wydają się dobrą alternatywą dla samoopalaczy…czy nie pozostawiają one takich smug jak zwykłe samoopalacze? i w jakiej cenie można je dostać?

    asiulka1985
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 204
    • Zapaleniec

    Ja kupiłam na allegro po 1,5 za sztukę ale więcej ich nie zamówię, ponieważ nie jestem z nich zadowolona. Zostawiają smugi tylko nie jestem pewna czy dlatego, że ja ich nie potrafię użyć czy dlatego, że poprostu takie są.

    asiulka1985
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 204
    • Zapaleniec

    Spróbowałam jeszcze raz użyć tylko, że tym razem po posmarowaniu się roztarłam jeszcze wszystko rękami i efekt duużo lepszy.

    zozolka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 73
    • Stały bywalec

    samoopalacz raczej nie nada naturalnej opalenizny, ja stosowałam z daxa tylko balsamy do opalanka z filtrem, a chusteczek samoopalających nie, slyszałam o nich duzo dobrego, może jak naturalne słonko przestanie działać to sie wspomoge zimą:)

    Renata78
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 67
    • Stały bywalec

    Ja również nie jestem przekonana do takich chusteczek, nie używałam, ale wydaje mi się że nie spełniły by danego efektu, mogą pozostać smugi.

    zozolka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 73
    • Stały bywalec

    Próbowałam chusteczek, o wiele łatwiej rozprowadzają sie niż samoopalacz w kremie, ale efekt dalej pomarańczowy i tandetny jak po każdym żrodku tego typu:(

    rafandynka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 113
    • Zapaleniec

    Chusteczki czesto zostawiaja smugi, wiec najlepsze sa jednak balsamy, chociaz mialam kiedys chusteczke do twarzy i tu spisala sie rewelacyjnie.

    rafandynka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 113
    • Zapaleniec

    Jednak sie skusilam, kupilam chusteczke do ciala magic bronze z bielendy i rewelacja. Bardzo fajna w uzyciu, zadnych plam, smug. Z tej serii fajne sa tez pianki brazujace, chociaz chusteczka jest nieco wygodniej 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Chusteczki samoopalające"

Przewiń na górę