Ciąża czy to możliwe?

  • Autor
    Odp.
  • parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    nie wiem, czy jestes w ciazy-nie umiem wrozyc z fusow.

    kup test ciazowy, idz do ginekologa.

    Lady_Kala
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    Czemu ludzie zadaja takie pytania na forum?! Diagnoza na odległożć?! 😆

    Jak bym miała taki problem to po pierwsze poszłabym kupić test ciążowy i w razie jeszcze jakiż wątpliwożci poszła do lekarza czym prędzej!
    Nie są to wcale jakież skomplikowane rozwiązania!! Można na nie wpażć samemu!!

    Beauty-Box
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    No niestety w internecie nie znajdziesz odpowiedzi na pytanie czy jesteż w ciąży. Zrób sobie test ciążowy i koniecznie udaj się do lekarza żeby mieć 100% pewnożć. I na przyszłożć uważaj!

    eBoska
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 468
    • Pasjonat

    ps jak uzywasz faceta bez zabezpieczenia mozna byc w ciazy to tak jak bawic sie granatem i zapytac czy moze wybuchnac… 😀 nie martw sie antybiotykiem nawet jesli jestes w ciazy nie powinien miec zadnego wplywu na to pozdrawiam ….a test i tak sobie zrob jak chcesz wiedziec czy zaszlas 😉 😀 😀

    carriebradshaw
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 52
    • Stały bywalec

    Ja raczej również skorzystałabym z fachowej porady, a raczej diagnozy lekarza a nie opinii na forach. Bez przesady, z for co prawda wiele można się dowiedzieć ciekawego i nowego, jednak to jest dożć poważna sprawa – jestem, czy nie jestem w ciąży…

    tramka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 43
    • Bywalec

    Nie wiem czy zauważyłyżcie, ale temat jest z 2009 r. Więc jeżli autorka byłaby wtedy w ciąży, to teraz byłaby szczężliwą matką:)

    Swoją drogą macie rację, że żmieszne są takie pytania. No i dożć nieodpowiedzialny seks bez zabezpieczenia…

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Ciąża czy to możliwe?"

Przewiń na górę