• Autor
    Odp.
  • Judy
    Member
    • Tematów: 15
    • Odp.: 95
    • Zapaleniec

    mam prosbe o rady 🙂
    wybieram sie na 3 randke z bardzo przystojnym panem i chce zaproponowac mu cos niezwyczajnego
    chodzi o to zeby nie byla to banalna kolacja, czy kino tylko cos czego dlugo nie zapomni
    jeszcze nie wskoczylismy do lozka, wiec nie o takie sprawy mi chodzi
    mysle raczej o wizycie w salonie masazu czy cos w tym stylu
    macie jakies pomysly??

    farfalla
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 959
    • Zasłużony

    ja byłam na randce na zjadach tyrolskich ( lina przyczepiona 15 m nad ziemią i 40 wdłuż niej no i się zjeżdża 🙂 [usunięto_link] ) , było trochę strachu ale i adrenaliny 🙂 żwietna sprawa !!

    mia1980
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    faceci lubią adrenalinę a masaż to może dobry ale dla kobiet no chyba że facet jest wykończony…. no ale gorzej jakby zamiast ciebie wspominał masażystkę

    Tuska
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 447
    • Pasjonat

    mi sie tez wydaje ze masaz na pierwsza czy tez trzecia randke to nie zabardzo, jakos tak wydaje mi sie ze na takie wspólne wypady to jednak troche za wczesniej, lepsze by było coż bardziej szalonego, luźnego, może kręgle???

    majeczka
    Member
    • Tematów: 14
    • Odp.: 192
    • Zapaleniec

    Lodowisko, wspinaczka na sztucznej sciance, pizzeria gdzie mozna samodzielnie zrobic sobie pizze? :>
    Powodzenia!

    malenkaaaaa890
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 57
    • Stały bywalec

    Najlepszy prezent na taką randkę to związany z jego pasją. Ja np kiedyż zaprosiłam mojego chłopaka na mecz jego ulubionego klubu (oczywiscie niewiedział co i jak) Szczesliwy na maxa. 😀

    oka021
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 327
    • Pasjonat

    a moze gocard? czy jak to sie pisze, fafceci lubia auta a gocardy to swietna zabawa

    klusia123
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    pierwsza randka hmmm mecz na druga zabrał mnie motorem w bardzo romantyczne miejsce potem wieczory filmowe restauracje i teraz jestesmy z soba rok wiec randki nam sie skonczyly

    Specter
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 361
    • Pasjonat

    @Onione wrote:

    …lubimy spokój przyrody więc przesiadywanie w lesie, widok zachodzacego słońca z ambony mysliwskiej… podchodzaca zwierzyna, którą można obserwować. Nie wiadomo czy bicie serca to kwestia uczucia do mężczyzny czy tego, co się widzi wieczorem w lesie. U mnie chyba i jedno, i drugie… 🙂

    Podoba mi się to, naprawdę mi się podoba.

    klusia123
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    dla mnie to nudne kazdy lubi co innego ja marze o randce na skoku z spadochronem 😀

    majeczka
    Member
    • Tematów: 14
    • Odp.: 192
    • Zapaleniec

    Ooooo…. gokarty to super sprawa, jakis czas temu moj facet mnie namowil (jezdzil na nich dosyc powaznie za mlodu) i tak mnie to wciagnelo ze teraz w kazdy weekend smigamy 🙂
    Polecam :))))

    sanderka222
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Pomyśl o tym czym się interesuje i szukaj w tym kierunku. Ja poznałam się z moim partnerem na portalu [usunięto_link] i opowiadałam mu że lubię zwierzęta, naturę. Dlatego na pierwszą randkę zabrał mnie do zoo.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " ciekawa randka"

Przewiń na górę