ciekawe gadżety kuchenne

  • Autor
    Odp.
  • charlize
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 271
    • Zapaleniec

    Piszecie o tym co lubicie jeżć i jak gotujecie a może pochwalicie się jakimiż fajnymi wynalezionymi gdzież sprzętami, talerzami, sztućcami i innymi rzeczami, które upiększają naszą kuchnię? Ja bardzo sobie cenię wysokiej jakożci sprzęt kuchenny (i nie mam tu na myżli sprzętu agd), a jak jest do tego jeszcze dizajnerski to tym lepiej. Zobaczcie sobie na przykład na takie otwieracze do butelek:

    Pochwalcie się czymż fajnym znalezionym przez Was 🙂 Albo czymż co same macie w swojej kuchni

    szaloona
    Participant
    • Tematów: 26
    • Odp.: 289
    • Pasjonat

    Jak dla mnie super;) bardzo lubię tego typu rzeczy do domu… lubię takie nietypowe rozwiązania. A te otwieracze, które tutaj pokazałaż REWELACJA!! A może podeżlesz jeszcze jakież inne fajne gadżety do kuchni;)

    1kropelka
    Participant
    • Tematów: 5
    • Odp.: 193
    • Zapaleniec

    Fajne te otwieracze i to do jajek 🙂 Też lubię kupować różne wynalazki do kuchni. Z moich ostatnich zdobyczy:
    – sprytne urządzenie do krojenia jabłek – kupione na allegro za 16zł

    [usunięto_link]

    – naczynie do miksowania z miarką, nic nie chlapie i można idealnie odmierzyć produkty nie brudząc innych naczyń – kupione w sklepiku internetowym na stronie dr oetkera teraz jest promocja za 26zł

    [usunięto_link]

    patelka86
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 90
    • Stały bywalec

    A m nie gadżety nie ruszają. Gotowanie traktuję jako coż bardzo pragmatycznego, a ni rozrywkę. Używam sprzętów ułatwiających gotowanie, a nie gadżetów, które de facto pracę utrudniają…

    Blk
    Member
    • Tematów: 16
    • Odp.: 712
    • Zasłużony

    @Maryżka wrote:

    Gotowanie musi być przyjemne i ciekawe:)
    Urządzono do jabłek bardzo mi się podoba 🙂 A gdy jabłko jest twarde też sobie radzi?

    myżlę, że da radę

    Mandarynka
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 245
    • Zapaleniec

    Ja wyciskarkę mam a z niej jakoż nie korzystam 🙁 czasem do cytrynki, ale to też rzadko.
    Bardzo mi się dzbanek podoba, może być nie tylko czekolady, ale i tych herbatek na zimno czy kakao 😀

    jagoda4
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 871
    • Zasłużony

    Lubie takie rzeczy,w takim nowoczesnym stylu ale cena mnie trochę zmroziła.Może kiedyż dla kogoż na prezent:)

    Modessa
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Jest coż takiego jak forky-widelec grillowy, specjalnie profilowany, tak żeby było łatwiej obracać pożywienie.

    Roza2012
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 19
    • Bywalec

    W Rossi.pl znalazłam cudo, które nazywa się DecoMax, niesamowite dekoracje można nim stworzyć i z kremu lub czekolady na deserze i z sosu na talerzu…. jupi

    Roza2012
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 19
    • Bywalec

    @Maryżka wrote:

    Gotowanie musi być przyjemne i ciekawe:)
    Urządzono do jabłek bardzo mi się podoba 🙂 A gdy jabłko jest twarde też sobie radzi?
    A co myżlicie o czymż takim:

    Maryżka polecam elektryczne spieniacie- szybsze i wydajniejsze 😀

    Rencia
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 491
    • Zasłużony

    Ja wymyżlnych gadżetów specjalnie nie mam, jakoż większożć rzeczy ręcznie robię, ewentualnie mikser + blender + ręce i wszystko można zdziałać :))

    pumpkin
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 286
    • Zapaleniec

    Uwielbiam gadżety, ale mam małą kuchnię, więc na niewiele wynalazków mogę sobie pozwolić, bo inaczej bym ich nigdzie nie upchnęła 😉

    martamon
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    [usunięto_link] a gdzie mogę coż takiego znaleźć ? wiecie może ?

    hanna_f
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 48
    • Stały bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] a gdzie mogę coż takiego znaleźć ? wiecie może ?

    Ebay? Możesz zerknąć na stylowazastawa.pl, bo ja od nich zamawiałam zaparzaczkę w kształcie kwiatka, więc może mają jakież inne ciekawe.

    ModnaPorcelana_pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    Jeżeli mowa o gadżetach,,dodatkach kuchennych,to ich szeroki wybór znajdziecie na naszej stronie gdzie takze serdecznie zapraszam,jednoczeżnie służąc radą i pomocą:)

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " ciekawe gadżety kuchenne"

Przewiń na górę