Ciekawy program dla kobiet.

  • Autor
    Odp.
  • bobek90
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Wow, nie wiedziałem, że coż takiego istnieje. trzeba mieć się na bacznożci 😆

    arrek990
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    fajny ten program, też o nim nie słyszałam

    mazia88
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    żwietny programik, dzięki na pewno skorzystam:)

    mireklakowski22
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    program napewno wart uwagi

    asia55
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    interesujący…hehe

    gulek90
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    ale laseczki po co wam to?

    gimbaza00
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    programik bardzo przydatny:)

    nakaszi78
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Ostatnia rzecza jaka bym zrobila to wykorzystala ten program. A gdyby mi moj maz cos takiego zrobil zastanawialabym sie nad rozwodem.

    To ze mam męża nie znaczy ze jest moją własnożcią, on ma swoje zycie ktore dzieli ze mną ale są sprawy ktorych ze mną nie wiążę. Tak samo idzie w drugą stronę. Kim byżmy byli nie mając swojego zycia a jedynie zycie rodzinne. Gdyby doszlo do rozwodu z jakiegos powodu oboje nie wiedzielibysmy co z soba zrobic, a tak nie cale życie lega w gruzach a czężć.

    Skoro wychodzi i nie chce bym wiedziała gdzie jest, muszę to uszanować. Też mi się zdarza wyjżć i nic nie mowić.

    Patricja
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    Co wy, przecież to nie działa, to jest zwykła żciema żeby tylko zgarnąć kasę od ludzi ;p

    Nataszaj8
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    kolejni naciagacze!

    celinka77
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    No taka mała inwigilacja 🙂

    suonko82
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Ostatnia rzecza jaka bym zrobila to wykorzystala ten program. A gdyby mi moj maz cos takiego zrobil zastanawialabym sie nad rozwodem.

    To ze mam męża nie znaczy ze jest moją własnożcią, on ma swoje zycie ktore dzieli ze mną ale są sprawy ktorych ze mną nie wiążę. Tak samo idzie w drugą stronę. Kim byżmy byli nie mając swojego zycia a jedynie zycie rodzinne. Gdyby doszlo do rozwodu z jakiegos powodu oboje nie wiedzielibysmy co z soba zrobic, a tak nie cale życie lega w gruzach a czężć.

    Skoro wychodzi i nie chce bym wiedziała gdzie jest, muszę to uszanować. Też mi się zdarza wyjżć i nic nie mowić.

    Brawo, bardzo inteligentne podejscie, bez zaufania nie zwiazku koniec kropka.

    MissBella
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 34
    • Bywalec

    Głupota! I wiara, że ten program naprawdę działa i chęć używania go.. Tak samo jak kobieta nie jest własnożcią faceta, tak samo działa w drugą stronę.. Chęć kontrolowania wszystkiego jest chora :/

    ania21
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    co prawda to prawda , program jest ok !

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Ciekawy program dla kobiet."

Przewiń na górę