Ciuszki, ciuszki i jeszcze raz ciuszki!

  • Autor
    Odp.
  • Peonia
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    hej, dziewczyny slyszalyżcie że we wrocku otwierają nowe centr.handlowe – Arkady Wroclawskie, podobno ma tam byc dużo fajnych sklepów. Bylyscie juz w Pasażu? Ja się wlasnie wybieram na wiosenne na zakupy ale szczerze mówiąc wolę jechać do Faktory, tam przynajmniej nie roztrwonie pol wyplaty na jedna pare dzinsow. a wy gdzie robicie zakupy? Piszcie!

    iga
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 916
    • Zasłużony

    ja tam czesto lumpy odwiedzam… w celach orientacyjnych najczesciej..
    Ale mozna tam czasem trafic na calkiem fajne okazy 😮
    A poniewaz jestem z pomorskiego to mykam czasem na zkupy do 3miasta

    pozdrowinka dla wszystkich

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Zupełnie przypadkowo kupuję ciuchy w moim mieżcie,ale jak juz zaplanuję zakupy to w Galeri Krakowskiej,Kazimierz lub w Plazie 🙂 (gdyż ja z okolic Kraka jestem 😀 )

    patsy4
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    a ja jestem z wrocka. na ogol jezdze do dominikanskiej, ale bylam w poniedzialek w faktory przy lotnisku. i wygralam 100 zeta na zakupy!

    Peonia
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    cos ty a jak to zrobilaż?! jakis konkurs?? kurde może i ja sie wybiore!

    muchomorek
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 495
    • Zasłużony

    tam przy lotnisku całkiem miło jest tanie rzeczy.. ..koncówki serii … ale niestety czesciej bywam w Galerii Dominikanskiej albo na bielanach

    Peonia
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    dziewczyny dostam ostatnio ulotke w centrum, jest na niej napisane ze w faktory jest teraz ten kokurs-szafa pelna factory czy jakos tak, w każym razie wydaje mi sie ze to żwietna okazja zeby zrobic zakupy bo każdy kto wyda conajmniej 200 zl może wziążć w nim udzial a do wygrania są bony na zakupy w factory-nawet na 100zl 😯

    amysza
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 69
    • Stały bywalec

    Szczężciary!!! U mnie wszędzie to samo – szmatki za małe na manekiny 😆 , ceny pod Niemców.
    Jak złapię okazję to w cicholandzie, niestety. piszcie , piszcie o swoich okazjach zakupowych, chociaż poczytam 🙂

    Peonia
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    amysza ty wpadaj do wrocka na zakupy!!;) centara handlowe co prawda u nas nie sa najwyzszych lotów ale za to, to niedawno otwarte faktory jest calkiem spoko, wiecie ze ten konkurs trwa jeszcze tydzien , trzeba sie zalapac!! jak ktos byl to niech sie podzieli wrazeniami!!

    malgos
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    ano ja bylam w faktory przy lotnisku! jezdze tam pogrzebac w miare regularnie, kilka razy w miesiacu. to nie jest moze klasyczne cetrum handlowe, ale za to jaki fun jak za 150 zeta obkupisz sie dla calej rodziny. no i perelki tez tam mozna znalezc. mango, pepe jeans, tatuum, vero moda i inne. polecam.
    a wczoraj wygralam 50 zeta na zakupy 😆

    Lolitka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    sluchajcie, jak jade do faktory, to zawsze wychodze z pelna reklamowka majtek. figi, stringi… koronki i gladkie. i to tanio. poprostu raj dla bab. polecam!!! 😀

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Ciuszki, ciuszki i jeszcze raz ciuszki!"

Przewiń na górę