Co dalej z pamięcią o Villas?

  • Autor
    Odp.
  • vertimma
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 33
    • Bywalec

    Ciekawa jestem, jak teraz, kiedy już trochę szum wokół Violetty Villas ucichł, będzie wyglądała pamięć o tej artystce. Słyszałyżcie pewnie, że z Jej włosów będą wykonane diamenty pamięci, czyli pamiątki robione na podstawie DNA, które są trwałe – jak to diamenty. I sądzicie, że powstanie jakież muzeum, gdzie takie pamiątki będzie można podziwiać? Albo czy Jej syn zadba o dobre imię Matki w inny sposób? Są na forum jacyż fani Violetty Villas?

    Spopielala
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 111
    • Zapaleniec

    Ja nie jestem jakąż wielką fanką Violetty Villas, ale podoba mi się pomysł diamentów pamięci na jej czeżć, to jest coż oryginalnego, niepowtarzalnego, więc po tym całym szumie to dobry znak, że jej pamięć zostanie należycie uczczona. A co do muzeum, to sama jestem ciekawa…

    girminna
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 44
    • Bywalec

    Pamięć o Villas na pewno przetrwa, bo zawarta jest w Jej piosenkach, a te każdy zna 🙂 A same diamenty pamięci? Mnie się podoba ta idea, bo pokazuje, jak wiele możliwożci na pochowanie bliskich ma przeciętny Polak – że nie tylko istnieje nagrobek na cmentarzu, ale i inne formy uczczenia czy dbania o pamięć zmarłych.

    Tarina
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 140
    • Zapaleniec

    A mógłby ktoż tak na chłopski rozum wytłumaczyć mi, jak to jest możliwe, że z włosów człowieka wytwarza się diament? Chodzi mi o cały ten proces wytwarzania diamentów pamięci, tak w kilku zdaniach, bo ciekawe mi się to wydaje, ale niezbyt wiele wiem ;/

    Empatia
    Participant
    • Tematów: 9
    • Odp.: 97
    • Zapaleniec

    Iza Michalewicz
    Jerzy Danilewicz
    „Villas
    nic przecież nie mam do ukrycia.”

    tabletka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 212
    • Zapaleniec

    Na naszych imprezach zawsze jest Villas. Także pamiętamy.

    djlevine
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 97
    • Stały bywalec

    Rozszarpałbym tą pokojówkę gdybym tylko mógł…

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Co dalej z pamięcią o Villas?"

Przewiń na górę