• Autor
    Odp.
  • nadia83
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    Płyn do demakijażu, tonik, 2 razy w tygodniu peeling – ja stosuję z aspiryny zmieszanej z jogurtem naturalnym – szczególnie polecam do cery mieszanej i tłustej. Cera jest odżwieżona i szybciej znikają wypryski.

    michalina92
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 29
    • Bywalec

    Peeling enzymatyczny to też peeling. Tylko chemiczny. Do oczyszczania polecam żel LaRoche Posay. Może nie jest najtańszy, ale wystarcza na pół roku.

    Nikole
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    ja odkryłam ostatnio savon noir. ma trochę specyficzny zapach, ale efekty są naprawdę żwietne. nic tak nie oczyżciło mojej cery. działa trochę jak peeling enzymatyczny albo maseczka

    olka_es
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 69
    • Stały bywalec

    Zwykle, kiedy oczyszczam twarz z makijażu, używam płynu micelarnego. Kiedy jednak chcę odżwieżyć buzię po nocy sięgam po mydło w kostce z peelingiem, aktualnie Dove.

    milakaja
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    U mnie najlepiej sprawdzają się mleczka, stosowałam płyny dwufazowe i inne, podrażniały mi skórę, mleczko jest delikatne, najczężciej stosuję Dove. Oprócz tego niezawodne są u mnie patyczki do uszu. Stosujecie patyczki do oczyszczania? Ja ostatnio używami Tami MyCare z Hebe, mają miękkie, bawełniane i dobrze osadzone główki, które się nie rozwarstwiają. Patyczki stosuję razem z mleczkiem lub samą, ciepłą wodą do oczyszczania, demakijażu czy poprawek makijażu.

    Lemonka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 19
    • Bywalec

    Mnie ostatnio dermatolog poleciła, żeby oczyszczać twarz zwykłym „szarym” mydłem, bo nie powoduje żadnych uczuleń. I faktycznie jest różnica… Bo jest delikatniejsze i nie napina tak skóry 😉

    Specjalista Aspazji
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 213
    • Zapaleniec

    Polecam przyrządzenie własnego domowego toniku z zielonej herbaty.

    beautymed
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Potwierdzam, U mnie też najlepsze efekty są po zwykłym szarym mydle.

    kamkaino
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Yolka czy dowiedziałaż sie tego z plotek? Kosmetolodzy to polecają…

    StefanD
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Żel Tołpy.

    Malwina Pisarek
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 59
    • Stały bywalec

    Zdecydowanie duza role odgrywaja tez maseczki oczyszczajace, z glinka lub weglowe. Bardzo dobrze i dokladnie oczyszczaja, a stosowane regularnie wedlug zalecen, czyli 2 razy w tyg dziaaja cuda. Plyn micelarny oczywiscie odpowiednio dobrany do rodzaju cery.

    ineska
    Participant
    • Tematów: 4
    • Odp.: 328
    • Pasjonat

    Ostatnio kupiłam fajny żel micelarny i jak chcę dobrze oczyścić twarz to robię to szczoteczka braun face, wtedy cera jest gładziutka i porządnie oczyszczona. A jeżeli robię peeling to bardzo delikatny.

    Weronika Król
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Można stosować peelingi ale najlepiej enzymatyczne. Tak mi doradziła Pani Patrycja w salonie kosmetycznym do którego chodzę. Jestem z Wrocławia i regularnie odwiedzam Wyspę Piękna przy Al. Armii Krajowej 4B/5. Myślałam, że znam swoją skórę i wiem jak ją pielęgnować. Po wizycie w salonie okazało się, że popełniam kilka błędów przy pielęgnacji. Niestety w internecie można przeczytać różne rzeczy. Najlepiej wybrać się do kogoś kto dobrze oceni naszą skórę i podpowie jak ją pielęgnować. W tym salonie mają świetne peelingi medyczne które polecam Azelac, Mandelac, Lactipeel. Który będzie najlepszy to już na pewno na miejscu przez zabiegiem doradzą. Peelingi są bardzo skuteczne jednak nadają się do skóry wrażliwej.

    rafandynka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 113
    • Zapaleniec

    Nie zapominajcie o maseczkach do twarzy, ktore w pielegnacji odgrywaja wazna role. Na rynku jest wiele i ciezko sie zdecydowac, ja czesto eksperymentuje-zwracam uwage w jakiej kondycji jest moja cere i czy wymaga czegos mocnego, czy delikatniejszego. Ostatnio mialam okazje uzywac nowej maski bielendy-jelly mask, maseczki zelowej, marka zainspirowala sie koreanskimi kosmetykami i stworzyla swietna maske, ktora bardzo dokladnie oczyszcza i zamyka pory, ma przyjemny zapach i jest wyajna, bo jedno opakowanie starczylo mi na dwie aplikacje.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " co do oczyszczania twarzy?"

Przewiń na górę