Co do picia dla ucznia?

  • Autor
    Odp.
  • Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    Jak w temacie? Co polecacie do picia do szkoły dla dziecka? Raczej woda niż sok, żeby nie wybrudził 😉 Co powiecie na kubuś waterrr czysty?

    smerfetka251
    Participant
    • Tematów: 1
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    Moje dziecko dostaje zwykłą, najzwyklejszą wodę. Kupujemy żywiec zdrój, nałęczowiankę lub kroplę beskidu najczęściej, ale żadnych takich kubusiów waterów ani innych cudów. Nie jestem przekonana, jakiś czas temu, mieliśmy ogromny problem z uczuleniami, okazało się, że to środki konserwujące dodawane właśnie do tych wszystkich soczków super hiper zdrowych dla dzieci. Odstawienie ich okazało się zbawieniem dla skóry córki. Od tamtej pory młoda sama już sięga po wodę, chyba pamięta jak bardzo swędziało…

    marcyy
    Participant
    • Tematów: 8
    • Odp.: 43
    • Stały bywalec

    mój lubi tymbark h2owoc, nie jest słodki, bo to sok z wodą, mają kilka fajnych wersji i też dobrze gasi pragniene. Butelka nieduża, w sam raz do szkoły

    Michalina Kożciuszko
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    Na treningi daję synkowi wodę, a do szkoły czy drugiego śniadania ma w plecaku wygodną buteleczkę soku tarczyna. Najbardziej lubi smak wiśniowy 🙂

    ineska
    Participant
    • Tematów: 4
    • Odp.: 328
    • Pasjonat

    Moje dzieci tylko soki pija a w szczególności młodszy, nigdy jakoś nie lubił samej wody a ja mu jej na siłę nie wciskałam 😉 Do szkoły bierze soki, czesto kubusia, nawet te przecierowe np. banan, jabłko, marchew. Albo sam sok jabłkowy czy pomarańczowy.

    malika
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 57
    • Stały bywalec

    Owocowy Fruktajl jest super, zaspokaja głód i jest bardzo smaczny. Dodatkowo tymbark zawiera kawałki owoców, moje dzieci najczęściej go zabierają ze sobą do szkoły.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Co do picia dla ucznia?"

Przewiń na górę