Co głupiego powiedziałyżcie, zrobiłyżcie przy swoich facetac

  • Autor
    Odp.
  • asiuniunia
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 62
    • Stały bywalec

    Myżlę, że najlepsze są sytuacje z życia wzięte, pomyżlałam, że możemy je tu zamieżcić 🙂 Ja mogę zacząć…
    Ostatnio idąc ze swoim chłopakiem miałam telefon, odbieram a w aparacie cisza… nie zastanawiając się wypaliłam „którym się odbiera”

    opis może wydać się mało żmieszny, jednak kiedy sobie wspominam swoje zdziwienie, że odrzuciłam zamiast odebrać rozmowę i żmiech Robaczka uwierzcie to było żmieszna ;]

    martyna1
    Member
    • Tematów: 14
    • Odp.: 306
    • Pasjonat

    Chyba trochę nie czaje Twojej sytuacji, ale pewnie jak się wszystko działo, to było zabawnie;)
    Ja mam taką małą sytuację, która zdarzyła się już ho, ho, ho, chyba z dwa lata temu, ale dopiero się wtedy poznawaliżmy i związek był krótki. A wiadomo, jak bardzo ludzie chcą wtedy wychodzić dobrze. Była zima i szliżmy razem do niego, i było trochę żlisko….i ja się grzmotnęłam, i jak długa na ziemię poleciałam 🙄 A mój, wciąż ten sam, chłopak troszkę się pożmiał, ale delikatnie mnie podniósł i zaopiekował się mną. Pamiętam to zdarzenie jak dziż, musiały być emocje 😀 Mi było wstyd, a on zachował się super 🙂

    Piroman
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 78
    • Stały bywalec

    Wypowiem się za jedną moją ex 🙂

    W trakcie gry wstępnej „Kotek dzisiaj są wybory – skoczmy teraz bo za 30 minut zamykają szkołę”

    😆 😆

    hard-man
    Member
    • Tematów: 87
    • Odp.: 2351
    • Ekspert

    [usunięto_link] wrote:

    Wypowiem się za jedną moją ex 🙂
    W trakcie gry wstępnej „Kotek dzisiaj są wybory – skoczmy teraz bo za 30 minut zamykają szkołę”

    😆 😆

    Piroman, żwietne 😆 !

    A moja wcale nie ex – po wszystkich zawirowaniach nocy – w sierpniu nad ranem:
    Kochanie, mam ochotę na loda /chodziło o owocowego… byłem zawiedziony, że miałem go akurat w lodówce 😉 /

    Maariolkaa
    Member
    • Tematów: 34
    • Odp.: 1508
    • Maniak

    A ja powiedziałam w trakcie że za 5 minut przyjdzie moja koleżanka :((

    hard-man
    Member
    • Tematów: 87
    • Odp.: 2351
    • Ekspert

    kiedyż tam kiedyż… hehe… wiecie dawno.
    pewna dziewczyna mnie zagadała – nie mam jej włażciwie za złe…
    bo była nawet całkiem, całkiem… 😯

    ale dla tematu to fajne-głupie 😆 :
    otóż spytała: wolisz mnie w majtkach, czy bez?

    byłem straŻliwie skonsternowany… odpowiedziałem… coż tak…
    w ogóle mi się podobasz, masz ładną linię bioder :-

    PS. Kobitki, jak się spisałem!?

    monika22
    Member
    • Tematów: 15
    • Odp.: 326
    • Pasjonat

    hahahahaha hmmmm trzeb a sie nad tym głebiej zastanowic co chciales przez to powiedziec:):)

    hard-man
    Member
    • Tematów: 87
    • Odp.: 2351
    • Ekspert

    [usunięto_link] wrote:

    hahahahaha hmmmm trzeb a sie nad tym głebiej zastanowic co chciales przez to powiedziec:):)

    tak mi się wydaje, mądra Moniko22 😉

    a ostatnio głupio powiedziała mi:
    nie wiem po co są wyjazdy, no ale ja muszę, przecież wiesssz, Kotku…

    Nefi
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 31
    • Bywalec

    A ja mam super historię, tylko dotyczącą tego, co zrobił on, a nie ja 😛 otóż z okazji coraz ładniejszej pogody znaleźliżmy ze znajomymi ładną polankę w lesie i zrobiliżmy sobie ognisko. Siedzieliżmy tam całą noc, w trakcie imprezy mój facet postanowił się zdrzemnąć. Spał spokojnie, nagle zerwał się i kiedy spytałam, co się dzieje, on powiedział „Idę zamknąć okno” ;D myżlałam, że żartuje, ale on naprawdę wstał, pochodził trochę wokół ogniska, po czym wrócił, położył się spowrotem i powiedział „kochanie, weź Ty zamknij, bo ja go nie widzę…”. Kiedy nie mogłam już powstrzymać żmiechu spytał ze smutną minką, o co mi chodzi, a gdy mu powiedziałam, że jesteżmy w lesie, dlatego wieje wiatr, to zrobił mega zdziwioną minę i nie chciał uwierzyć. Następnego dnia oczywiżcie nic nie pamiętał 😛

    hard-man
    Member
    • Tematów: 87
    • Odp.: 2351
    • Ekspert

    Nefi, bardzo fajna opowiastka 😆

    Moja Czarująca Dziewczyna, wiecie była skonana… także podczas snu na mem ramieniu – też chyba w pobliżu ogniska… jakiegoż… nagle wyszeptała: podaj mi, Tygrysku moją torebkę… Byłem b.skonsternowany, bo akurat nie wzięła takowej… dałem jej swój portfel z małą kasą 😉 przytuliła się jak do pluszaczka 😛

    Troj
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 50
    • Stały bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    kiedyż tam kiedyż… hehe… wiecie dawno.
    pewna dziewczyna mnie zagadała – nie mam jej włażciwie za złe…
    bo była nawet całkiem, całkiem… 😯

    ale dla tematu to fajne-głupie 😆 :
    otóż spytała: wolisz mnie w majtkach, czy bez?

    byłem straŻliwie skonsternowany… odpowiedziałem… coż tak…
    w ogóle mi się podobasz, masz ładną linię bioder :-

    PS. Kobitki, jak się spisałem!?

    UAhahahah też bym nie widział co odpowiedzieć jak by mi dziewczyna którą ledwie znam wypaliła z takim pytaniem ;D

    Nefi
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 31
    • Bywalec

    Dzięki;) zaczyna się sezon, więc liczę na więcej takich historii 😀

    djlevine
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 97
    • Stały bywalec

    Mnie się wympssnęło, że późno wraca do domu i nigdy nie ma ochoty na seks. Ale był zły 😛

    moonikamal
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    [usunięto_link] wrote:

    Mnie się wympssnęło, że późno wraca do domu i nigdy nie ma ochoty na seks. Ale był zły 😛

    A co w tym glupiego? Nie rozumiem? To jak masz ochote a go ciagle nie ma nie mozesz powiedziec wprost tylko musisz bawic sie w kotka i myszke??

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Co głupiego powiedziałyżcie, zrobiłyżcie przy swoich facetac"

Przewiń na górę