• Autor
    Odp.
  • pinezka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    Tak się zastanawiam, co jecie na żniadanie? Mi nic innego nie przechodzi przez gardło jak musli. Kupiłam jakiż czas temu z sante bez cukru i od tej pory już rzuciłam chocapici, nesquiki i cherioosy.
    A Wy co wcinacie? 😉

    GoldClinic_pl
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 100
    • Zapaleniec

    Płatki nie są złą propozycją,to dobre i pożywne żniadanie,ale ja np bardzo często jadam jajecznice ze szczypiorkiem i do tego pije herbate:)

    kamola
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Coż sytego lecz nie bardzo kalorycznego, chociaż mamy cały dzień na strawienie tego 🙂 na noc trzeba bardziej uważać.

    akerowa
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 127
    • Zapaleniec

    Zaraz po przebudzeniu to jest szklanka wody z cytryną. A potem płatki owsiane albo z jabłkiem, albo z jogurtem.

    moniabe
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Szklanka wody z cytryną to super pomysł, ja dodaję trochę miodu. Potem jajecznica a ostatnio czystoziarnisty. 1 kromka i jestem syta:)

    Monika
    Member
    • Tematów: 29
    • Odp.: 974
    • Maniak

    już jest taki temat
    [usunięto_link]

    Moniak
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Ja staram się jeżć różnorodnie. Najczężciej jem musli własnej roboty, omlety i zupy. Najoryginalniejszy pomysł to zapewne to zupy, gotujemy sobie z moim facetem tyle żeby starczyło na dwa żniadania, chowamy do lodówki a rano tylko odgrzewamy.

    Pamaluk.Sklep_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    Ja podobnie,ponieważ dieta powinna być różnorodna,często jadam płatki owsiane z mlekiem lub jajecznicę jako to w pełni pożywne żniadanie.

    Grzybu
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Również polecam płatki oswiane i to te górskie, jak zalewam najpierw wrzątkiem na 5 m żeby rozmiękły dodaje jajka i robie z nich placki z owocami:)

    beti27s
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 22
    • Bywalec

    Ja w zależnożci od dnia – staram się jeżć różnorodnie. Raz jem otręby a raz sałatki owocowe. Bardzo lubię również warzywa.

    Specjalista Aspazji
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 213
    • Zapaleniec

    szczególnie zimą, zajadam się owsianką na mleku, z dodatkiem banana, cynamonu i miodu, mniam! 😉 i jest bardzo zdrowa 🙂

    sakiewkamarek
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    ja zawsze jem kanapki albo bułkę z jajkiem na twardo pomidorem albo ogórkiem, czasem do tego ser żółty

    an_09
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Trudno powiedzieć, warto urozmaicać swoje żniadanka. Ciekawe pomysły znajduje na menudomowe.pl Zobacz, może akurat znajdziesz coż dla siebie ?

    reddragon
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 479
    • Pasjonat

    Najczężciej jogurt z musli i otrębami

    igortreneronline.pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 60
    • Stały bywalec

    „ŁATWE DECYZJE – TRUDNE ŻYCIE. TRUDNE DECYZJE – ŁATWE ŻYCIE” – JERZY GREGOREK

    PODEJMIJ TRUDNĄ DECYZJE I ZACZNIJ ĆWICZYC Z TRENEREM – SCHUDNIJ I ZMIEŃ CAŁE SWOJE ŻYCIE W 3 MIESIĄCE. TYLKO TERAZ PROMOCJA: 99ZŁ ZAMIAST 400! DODATKOWO MASZ SZANSĘ WYGRAĆ 10 000ZŁ!

    WEJDŹ TERAZ: igortreneronline*pl

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Co jecie rano?"

Przewiń na górę