co jest nie tak??

  • Autor
    Odp.
  • izzzka
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 119
    • Zapaleniec

    hmm od czego by tu zaczac ….
    no to tak ja i moj facet nie widizielismy sie dosc dlugo poniewaz jego nie bylo i takie tam;] aleprzejde dorzeczy natomiast od kad jestesmy ze soba i zaczelismy uprawiac sex wszystko bylo ok a teraz gdy sie dlugo nie widzelismy i jak wiadomo dlugo nie bylo sexu i zaczelismy sie kochac i gdy on wszedl we mnie to mnie bolalo i musielismy nietety skonczyc:((((
    jak myslice dlaczego tak jest??

    farfalla
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 959
    • Zasłużony

    po długim czasie może tak się zdażyć. wgmnie to nic dziwnego. twoje ciało po prostu potrzebuje czasu żeby się przystosować 😉

    .Magda.
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 746
    • Zasłużony

    Wydaje mi się, że ból może pojawić się w przypadku zbyt głębokiej penetracji, może on być spowodowany również nieodpowiednim stanem nawilżenia pochwy, byłaż spięta albo może nieodpowiednia pozycja.

    Tuska
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 447
    • Pasjonat

    wydaje mi sie ze ty nie byłas jeszcze gotowa a on był gotowy za bardzo, nastepnym razem postaraj sie aby twój partner „zajął” sie toba dłużej to na pewno unikniesz podonych sytuacji

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    @Tużka wrote:

    wydaje mi sie ze ty nie byłas jeszcze gotowa a on był gotowy za bardzo, nastepnym razem postaraj sie aby twój partner „zajął” sie toba dłużej to na pewno unikniesz podobnych sytuacji

    mysle tak samo…
    niech sie toba facet dluzej zajmnie a nie mysli tylko o wejsci do „jamy” hehe..
    ale moga tez byc stany zapalne…. moze kupcie gumki nawilzone i zobaczysz jak bedzie..
    jestes na tabletkach antykon..?

    lola
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 295
    • Pasjonat

    Ja mam podobnie, np przed wczoraj po 2 tygodniach przerwy. Bylo tak, ze to ja wchodzilam na niego ( na jeźdzca) i bolalo, no ale bez przesady;) nie bylo tak jak przy pierwszym razie czy cos. z reszta nie mozna przerywac, bo poczatek jest najgorszy, z kazdym pchnieciem jest lepiej. Czasami, np po 1 tyg przerwy 😀 jest tez taki delikatny ból, ktory ja bardzo lubie! hehe, bo cos takiego czujesz tylko chwilke. potem tak juz nie ma, jest slisko

    izzzka
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 119
    • Zapaleniec

    tzn mnie tez nie bolalo tak jak za pierwszym razem no ale bolalo;/]
    a co do tabletek to nie stosuje/my nic ;]

    pozdrawiam

    Mystery
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 47
    • Bywalec

    chyba trzeba zadbac o dluzsza gre wstepna i o wieksze nawilzenie
    i bedzie dobrze
    mam nadzieje :D:D

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " co jest nie tak??"

Przewiń na górę