• Autor
    Odp.
  • tigerka
    Member
    • Tematów: 83
    • Odp.: 2179
    • Ekspert

    Skok?? 🙄 😯 Nie dzieki…odpada.

    majeczka
    Member
    • Tematów: 14
    • Odp.: 192
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] – ok, widze tu sto tysiecy roznych promocji, rapatow itepe. ale powiedzmy ze chcialabym zrobic chlopakowi prezent urodzinowy, niestety urodzin nie ma w okresie rabatowym – czyli w czerwcu, tylko 11 wrzesnia, chcialabym zeby skoczyl z jakims instruktorem (to jest ten tandem??) i tyle, prosty skok, bez udziwnien, ile mnie to wyniesie??
    Pozdroo”!

    majeczka
    Member
    • Tematów: 14
    • Odp.: 192
    • Zapaleniec

    To jeszcze raz ja 🙂

    Dziewczynki a moze macie jakis fajny pomysl…. mianowicie chodzi mi wlasnie o jakis taki inny prezent urodzinowy, nie perfumy czy cs ytlko wlasnie cos bardziej hardcorowego, doszlam do wniosku ze na spadochron chyba mnie nie stac (500zl piechota nie chodzi), ale moze macie jakis podobny pomysl… nie wiem, myslalam o jakims splywie albo czyms…
    Macie jakies pomysly?
    I moze tez jakies namiary? =)

    Pozdrowionka 🙂

    tigerka
    Member
    • Tematów: 83
    • Odp.: 2179
    • Ekspert

    Ha!Kupilam juz chlopakowi nie za drogi ale ladnie pachnacy perfum:P Spytalam sie kuzyna na gg jak byl u mnie w maju,to jakiego eprfumu uzywa.Podal nazwe iii kupilam:D Takze dostanie ten perfum na urodzinki 😆 Do tego ramka na nasze zdjecie i megaaaaa ,namietny buziak. 😆 8) Miejmy nadzieje,ze narzekac nie bedzie? 😛 Niech tylko sprobuje!hihi 8) 😉

    Kwiat we wlosach
    Member
    • Tematów: 51
    • Odp.: 590
    • Zasłużony

    u mnie tyo troszke gorzej ponieważ ja juz mu kupiłam perfumy kupiłam wode po goleniu kupiłam ramke na zdjecie hm i nie wiem teraz co ale do sierpnia moze coż wymyslę

    Skynatka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] – ok, widze tu sto tysiecy roznych promocji, rapatow itepe. ale powiedzmy ze chcialabym zrobic chlopakowi prezent urodzinowy, niestety urodzin nie ma w okresie rabatowym – czyli w czerwcu, tylko 11 wrzesnia, chcialabym zeby skoczyl z jakims instruktorem (to jest ten tandem??) i tyle, prosty skok, bez udziwnien, ile mnie to wyniesie??
    Pozdroo”!

    Nio we wrzesniu nie wiem jaie bedą promocje

    skok w tandemie to koszt 750,00 cena zawiera film i zdjęcia, z okazji wrzeżniowych urodzin możemy dołożyć wręczanie szampana w powietrzu przez tandempilota – co bedzie również na filmie,

    ps – wiem że 500 zł piechota nie chodzi ale co się nie robi dla swojej drugiej połówki 😉

    Roska191
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 21
    • Bywalec

    a jakie ma pasje?

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Co kupić chłopakowi na urodziny?"

Przewiń na górę