Co kupić chłopakowi na urodziny?

  • Autor
    Odp.
  • tigerka
    Member
    • Tematów: 83
    • Odp.: 2179
    • Ekspert

    Mój kochany chłopak ma niedlugo urodzinki.Nie mam pojecia co mu kupic.Moze mi pomozecie i doradzicie? 🙄

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    za malo info 🙂 ile z nim jestes ile ma lat, czym sie zajmuje.
    bo bez takich info to czekolada moglaby byc 🙂

    peronowa mysz
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 367
    • Pasjonat

    [usunięto_link] wrote:

    za malo info 🙂 ile z nim jestes ile ma lat, czym sie zajmuje.
    bo bez takich info to czekolada moglaby byc 🙂

    No włażnie podaj coż więcej 🙂

    Swoją drogą to ja na urodziny swojemu facetowi, dałam siebie, to znaczy nie w ten sposób jak myżlicie, bo tego się w prezencie nie daje, chodzi o to, że obwiązałam się wstążką [ posłużyła mi jako pasek ] i tak się u niego zjawiłam , i w progu dałam mu słodkiego buziaka 🙂 [ wystarczył malinowy błyszczyk na ustach, smakowy jasna rzecz]

    tigerka
    Member
    • Tematów: 83
    • Odp.: 2179
    • Ekspert

    Nie bede wiele tutaj o moim chlopaku opowiadac i zdradzac;p ale napisze,ze niedlugo skonczy 28 latek ,kocha samochody(wrecz obsesja,jego pasja i hobby z ladnymi wynikami,wiecej nie zdradze:P),lubi rozna muzyke,hmmm moze mu kupie maly modelik samochodowy jakiegos moze sportowego autka? 🙄 Co Wy na to dziewczyny? 🙄 Piszcie swoje propozycje bo nie wiem juz co kupic.Perfumy ,wszelkie kosmetyki odpadaja bo ile razy to samo mozna kupowac. 😉

    🙂

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    hehe 🙂

    ja tez tak zrobilam ale bardziej dopracowalam temat. kupilam w prezencie koc na nowe mieszkanie i lezalam na tym kocu w super ciuszkach (koronka) swiece te sprawy…

    acha i tu chcialam napomniec ze za 9 miesiecy urodzil nam sie synus 🙂

    tigerka
    Member
    • Tematów: 83
    • Odp.: 2179
    • Ekspert

    xyz hehe no fajny pomysl! 😆 Ale kurcze jeszcze nie mieszkamy razem i nie mamy mieszkanka wiec…Czas pokaze.:) 😀

    Xyz gratuluje maluszka!Kocham dzieci!! 😀
    jesli masz malego fotki to wklej moze jakies cio? 😉 🙂

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    [usunięto_link] tu kilka znajdziesz

    mysle ze model autka to troszke nie pasuje. dorosly facet juz z tego twojego ukochanego. sa rozne stoiska ze smiesznymi przedmiotami. czasami praktycznymi a czasami bezuzytecznymi ale jako prezent pasuja w sam raz.

    polaz po sklepach. inaczej jak widzisz towary.

    a moze pieksa z kiwajaca glowka do autka 😆

    tigerka
    Member
    • Tematów: 83
    • Odp.: 2179
    • Ekspert

    xyz dzieki za fotki malego!!Sliczny jest!!! 😆 Chyba sobie pozycze od CIebie ten kocyk 😳 😆 😆 albo znajde taki sam hehehe 😛 Moj duzy dzieciak;p lubi modeliki samochodowe.Ma kilka sztuk takze bede musiala polatac po tych sklepach. 😕 🙄

    A ten piesek z kiwajaca glowka do samochodu calkiem dobry pomysl! 😆

    Kwiat we wlosach
    Member
    • Tematów: 51
    • Odp.: 590
    • Zasłużony

    własnie cp by kupic facteowi na urodziny hmm albo jakież perfumy hmm może coż z kosmetyków albo nie wiem ja dalam swojemu ramkę na zdjecia i tam włozyłam swoje zdjecie:) moze zawsze na mnie popatrzec kiedy mnie nie ma a teraz bo sie juz zbliżaja to sama nie wiem co kupie wogole nie mam pomysłu bede mjusiała coż wymyslic jak coż wymysle to dam znac tutaj ale bede sie glowic:PP

    tigerka
    Member
    • Tematów: 83
    • Odp.: 2179
    • Ekspert

    Marta wiesz,ze kupilam ramke do zdjecia??:D Kurcze ale masz nosa hehe ale hmm zastanawiam sie jeszcze nad perfumem meskim chyba adidasem granatowym 🙄

    Skynatka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Czeżć

    ja dla Was mam całkiem nowy pomysł na prezent dla ukochanej osoby, który okazał się ostatnimi czasy rozchwytywany …. a mianowicie podarowanie w prezencie skoku spadochronowego oczywiżcie w tandemie z instruktorem

    pozdrawiam

    Natalia
    🙂 🙂 🙂 🙂

    majeczka
    Member
    • Tematów: 14
    • Odp.: 192
    • Zapaleniec

    Tez sie nad tym zastanawialam i nawet dowiedzialam sie o cene….. 550zl za skok albo 750zl jesli skok ma byc nagrywany :/
    Gwiazdke z nieba bym mu dala ale na to na razie mnie nie stac :/

    Kati
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 53
    • Stały bywalec

    Xyz-piekne fotki i sliczny bobasek :]
    co do prezentu to xiezka sprawa…mam ten problem rok rocznie:d

    Moim zdaniem perfumy, kosmetyki sa tandetne…. moze jakas koszulka z „prasowanka” waszym zjeciem…taka do spania- zawsze bedziecie razem 😀 i bedziecie czesto ze soba sypiac:D

    tigerka
    Member
    • Tematów: 83
    • Odp.: 2179
    • Ekspert

    [usunięto_link] wrote:

    Moim zdaniem perfumy, kosmetyki sa tandetne…. moze jakas koszulka z „prasowanka” waszym zjeciem…taka do spania- zawsze bedziecie razem 😀 i bedziecie czesto ze soba sypiac:D

    Koszulka z „prasowanka” powiadasz? 🙄 Hmmm… 😛 no przemysle to ,przemysle… 😆

    Skynatka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    [usunięto_link] wrote:

    Tez sie nad tym zastanawialam i nawet dowiedzialam sie o cene….. 550zl za skok albo 750zl jesli skok ma byc nagrywany :/
    Gwiazdke z nieba bym mu dala ale na to na razie mnie nie stac :/

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Co kupić chłopakowi na urodziny?"

Przewiń na górę