Co lubia kobiety najbardziej w facetach?

  • Autor
    Odp.
  • www.ebaypolska.cba.pl
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 0
    • Początkujący

    Wlasnie co kochacie w Nas najbardziej 😆

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Hmmm…trudne pytanie 🙂 Myslę,ze ja lubię w męzczyznach to,że dają poczucie bezpieczeństwa…No i…hmmm…ogólnie tak jakos wyszło,że lubię meżczyzn 😀 😉

    tigerka
    Member
    • Tematów: 83
    • Odp.: 2179
    • Ekspert

    Ja u mojego misia kocham cieplo,dotyk,bezpieczenstwo oraz jego sliczne niebieksie oczka. 🙂

    Anonymous
    Guest
    • Tematów: 14
    • Odp.: 118
    • Zapaleniec

    Z cech wewnwtrznych uwielbiam to bezpieczenstwo, które daje męzczyzna i poczucie humoru najlepiej takie jak ja. Bo lubię kiedy smieje sie z moich zartów 😉
    A z cech zewnetrznych uwielbiam męskie przedramienia :D:D Dziwne nie ?
    Bo kobieta ta czesc ciała ma taka wiotką, chuda, a mezczyzna silna. I to tak na mnie działa 🙂

    klusia123
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    ja uwielbiam kiedy facet jest kulturalny kochajacy wyrozumialy i nie zachowuje sie jak typowy facet lubie kiedy chce sie nauczyc kobiecych spraw . Jak mi robi sniadanko i kawe do łóżka to ach tego sie nie da opisac. I dlaczego ich tak mało ❓ ❓ ❓ ❓ ❗ ❗ ❗ ❗ ❗

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    w moim facecie lubie to ze potrafi rozbawic towarzystwo, ze potrafi odnalezc sie w kazdej sytuacji i umie z kazdym znalezc temat do rozmowy.do tego jest starszy ode mnie i wyzszy co jest dla mnie wazne.
    poczucie bezpieczenstwa tez mnie w nim zafascynowalo ale teraz juz tego tak nie czuje…ech

    Kwiat we wlosach
    Member
    • Tematów: 51
    • Odp.: 590
    • Zasłużony

    ja w moim mezczyźnie uwielbiam to że daje mi poczucie bezpieczeństwa ,że zawsze wie co zorbić w danej styauacji czyli umie się znależć w każdej sytaucji przy NIm czuję się jak prawdziwa kobieta zawsze jak mi jest zle zawsze umie pocieszyc, że potrafi ze mną rozmawiac o wszytskim po prostu wszytskim 🙂

    kefasek
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 234
    • Zapaleniec

    hmm co lubie w facetach? to że po prostu są…. fakt ze czasem umieje wkurzyc ale mimo to bez nich by jakos było tak… nijak?;p hmm lubie w facetach ich poczucie humoru, oryginalnosc, romantycznożc, ulubie facetow z tmperamentem. czasami bezczelnych;p hmm a z cech zewnetrznych…. brzuch. I łydki…. takie ąłdne lekko umiesnione i opalone ;d

    MIECZ-NICK
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 476
    • Pasjonat

    Zupelnie nie rozumiem jak to dziala ale uwilebiam seks z moim mezem. Troche to dziwne w naszej sytuacji bo ostatnio drzemy koty jak malo kto, wieszam na nim psy przy kazdej okazji, ogolnie jego zachowanie wkurza mnie jak jasna cholera, no i znamy sie 15 lat, od prawie 9 lat jestesmy malzenstwem, a seks jest coraz wspanialszy – tak jakby cos po latach odzylo.
    Uwielbiam jego klate i szyje

    peronowa mysz
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 367
    • Pasjonat

    Mmmm co ja lubię w facetach a już przede wszystkim u mojego to jego cudowne błękitne oczy którymi czasami jak na mnie spojrzy to aż mi kolana miękną i serducho też! Jego dłonie. Zapach. To ,że czuje się bezpieczna. I jego poczucie humoru też lubię.

    oka021
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 327
    • Pasjonat

    czyli twoj kuba tez ma niebieskie oczy… 🙂

    ja uwielbiam jego oczy w polaczeniu z tym slicznym usmiechem …..wrrrr

    peronowa mysz
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 367
    • Pasjonat

    [usunięto_link] wrote:

    czyli twoj kuba tez ma niebieskie oczy… 🙂

    ja uwielbiam jego oczy w polaczeniu z tym slicznym usmiechem …..wrrrr

    No ma niebieskie oczka w których jestem zakochana!

    Meru
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 332
    • Pasjonat

    Kocham być z nim blisko i czule sie dotykać. Uwielbiam jak mnie rozżmiesza i przedrzeźnia się z moich niedoskonałożci. Jest moim przyjacielem i kochankiem jednoczeżnie dzięki czemu mogę na nim polegać w każdej sytuacji. Motywuje mnie do życia i sprawia że nabieram sił do działania. Daje poczucie bezpieczeństwa, spokoju i harmonii. 😉 Mam nadzieję że nigdy się nie zmieni i że oboje będziemy tak zakochani w sobie przez całe nasze życie. :).

    Czerwona
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 886
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    Kocham być z nim blisko i czule sie dotykać. Uwielbiam jak mnie rozżmiesza i przedrzeźnia się z moich niedoskonałożci. Jest moim przyjacielem i kochankiem jednoczeżnie dzięki czemu mogę na nim polegać w każdej sytuacji. Motywuje mnie do życia i sprawia że nabieram sił do działania. Daje poczucie bezpieczeństwa, spokoju i harmonii. 😉 Mam nadzieję że nigdy się nie zmieni i że oboje będziemy tak zakochani w sobie przez całe nasze życie. :).

    Kurcze Meru chciałam napisać dokładnie to samo 😉

    Agressiva
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    Patrząc po swoim partnerze najbardziej kocham w nim to, że jest przy mnie , wspiera mnie i pomaga. Uwielbiam w nim to przywiązanie i oddanie a także nieco złosliwy (podobny do mojego) charakterek 😈

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Co lubia kobiety najbardziej w facetach?"

Przewiń na górę