Co można kupić w Tk Maxx?

  • Autor
    Odp.
  • yellow_submarine
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    Tyle się ostatnio słyszy o tym sklepie a ja szczerze mówiąć w ogóle nie znałam tej marki. Dopiero ostatnio coż mi się obiło o uszy, że to sklep z przecenionymi ciuchami. Na czym dokładnie to polega i w jakich miastach są te sklepy? Kupowałyżcie coż tam?

    eBoska
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 468
    • Pasjonat

    ps to moj ulubiony sklep to sklep w ktorym kolekcje ktore nie zeszly sa tam sprzedawane po duuuuuuuuuuuzo nizszej cenie i tam tez mozesz znalesc takie cudenka ktorych nie znajdziesz nigdzie indziej ostatnio kupilam czapke ktora widzialam na pokazie mody..zzapeczka sprzedawana byla za 1700 zl ja w koncu po wielkim oczekiwaniu mam ja za jakies 75 zl wprzeliczeniu na zlotowki polecam jak najbardziej nie wiem jak wyglada to w Polsce ale mniej wiecej tak to dziala

    ecstasy_of_gold
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 98
    • Stały bywalec

    Bo jest znana głównie za granicą. W USA na przykład można kupić w tej sieci ubrania w naprawdę niskich cenach. W Polsce za wiele sklepów nie ma, w Warszawie otworzyły się ostatnio dwa: w Centrum i w Blue City.

    yellow_submarine
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    W Blue City w Warszawie to jest? Ciekawe, moja siostra mieszka niedaleko i tam często bywa. Jak ją odwiedzę to się przejdę. Za granicą to się sprawdza, ciekawe jak u nas z cenami.

    eBoska
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 468
    • Pasjonat

    i owszem tk maxx jest super…szczegolnie jak wyrwiesz cos co kosztowalo kilka tysiecy £ lub $ a ty masz to za grosze

    ecstasy_of_gold
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 98
    • Stały bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    W Blue City w Warszawie to jest? Ciekawe, moja siostra mieszka niedaleko i tam często bywa. Jak ją odwiedzę to się przejdę. Za granicą to się sprawdza, ciekawe jak u nas z cenami.

    Otworzyli sklep w ostatnich tygodniach, zaraz po tym w centrum.

    monika22
    Member
    • Tematów: 15
    • Odp.: 326
    • Pasjonat

    sa tam ubrania znanych projektantów i ubrania markowe ale w niższych cenach,takie sklepy sa juz od dłuższego czasu w Anglii,i faktycznie mozna tam znaleźć fajne markowe ubrania w niższych cenach niz w sklepach firmowych w centrach handlowych.

    yellow_submarine
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    Wybaczcie, że tak drążę – do którego sklepu lepiej iżć, do tego w Blue City czy w centrum? Siostra mówiła, że nie była jeszcze w TK Maxx a do BC często zagląda. Chciałam się wybrać za tydzień więc wolę zrobić rozeznanie 😉

    yellow_submarine
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    @pulp_fiction92 wrote:

    Wczoraj bylam pierwszy raz w tkmaxx w blue city. Fajny sklep, ogromny wybor. Troche trudno sie na poczatku odnalezc ale po chwili jest juz ok. W centrum nie bylam ale mysle, ze tutaj kazdy znajdzie cos dla siebie.

    😀 😀 😀

    Ja też byłam i podpisuję się pod tym co napisałaż, bardzo fajny sklep, godny polecenia. Zresztą zazdroszczę Warszawiakom Blue City – żwietne centrum handlowe, chciałabym żeby takie powstało u mnie ale na to się póki co nie zanosi 🙁

    martyna1
    Member
    • Tematów: 14
    • Odp.: 306
    • Pasjonat

    Hmm, pytanie powinno brzmieć: „czego nie można kupić w tkmaksie”;) Tam w zasadzie jest wszystko i to w miarę w rozsądnych cenach. Ubrania są głównie jakichż popularnych marek w UK, końcówki kolekcji, często w dużych rozmiarach, ale jest tego tak duużo, że spokojnie coż dla siebie można wybrać!

    yellow_submarine
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Hmm, pytanie powinno brzmieć: „czego nie można kupić w tkmaksie”;) Tam w zasadzie jest wszystko i to w miarę w rozsądnych cenach. Ubrania są głównie jakichż popularnych marek w UK, końcówki kolekcji, często w dużych rozmiarach, ale jest tego tak duużo, że spokojnie coż dla siebie można wybrać!

    O włażnie. Mnie przytłacza czasem to jak dużo tego wszystkiego tam jest. Fajnie, że mam znajome które lubią spędzać w sklepach duuuuuuużo więcej czasu ode mnie i mają dobry gust więc czasami coż mi kupują 🙂
    A jak oceniacie męskie ciuchy w TK?

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Co można kupić w Tk Maxx?"

Przewiń na górę