Co na lepsze libido dla kobiety

  • Autor
    Odp.
  • odessa
    Participant
    • Tematów: 2
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    Cześć dziewczyny. Jak Waszym zdaniem można nieco polepszyć libido? Na początku byłam pewna,ze mi spadło bo brałam tabletki antykoncepcyjne ale nie…. Mam niewielkie a tabletek nie biorę już kilka tygodni. Wieczorem mogę powiedzieć,ze maż mnie wkurza jak się do mnie dobiera i robię to na odpierdziel aby już odbębnić te małżeńskie obowiązki.

    Macie jakieś swoje sposoby

    rossa
    Participant
    • Tematów: 10
    • Odp.: 73
    • Stały bywalec

    Moim sprawdzonym sposobem jest zmiana partnera Razz
    Ale jeżeli nie chcesz podejmowac tak drastycznych kroków zastanów się co sprawia ze traktujesz seks jak kolejny obowiazek, moze jestes zmęczona albo mąz nie daje z Siebie tyle co kiedyś? Rozmowa rozmowa i jeszcze raz rozmowa, to problem którego nie da sie zignorowac bo będzie tylko gorzej.

    fanfan
    Participant
    • Tematów: 7
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    Ale zaraz zaraz…. Kto Cię konkretnie nie kręci? Nikt Cię nie kręci czy tylko Twój mąż Cię nie podnieca? Bo to nieco zmienia postać rzeczy Wink

    Nie wiem co Ci tutaj doradzić…. Nie opisałaś tak dokladnie sytuacji. Powinnaś porozmawiać ze swoim mężem. Może zastanów się również nad jakąś suplementacją ?Sama miałam w przeszłosci problemy z libido i pomógł mi Libido therapy.

    odessa
    Participant
    • Tematów: 2
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    Ale ja wcale nie chcę zmieniać meżą ! Bardzo go kocham i aż mi go szkoda Bo stara się, dba o atmosferę i wogóle ale to ja taka zimna ryba. Poza tym nie mam ochoty na seks z nikim.To tak jakby mogloby dla mnie nie istnieć.
    Zastanawiałam się nad tabletkami ale boję się,ze moglyby nie zadziałać… Ile przyjmowałaś te tabletki? Po jakim czasie mniej więcej widziałaś jakiś efekt?

    fanfan
    Participant
    • Tematów: 7
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    Tabletki zaczynają działać już po kilku dniach. Około 4-6, zależy jeszcze od osoby. U mnie działały.
    Wprawdzie nie są tanie, ale jak udało mi się dowiedzieć, wynika to z faktu że musiały p****ść różnego rodzaju testy laboratoryjne itd.

    natala05403
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Mi również pomogła suplementacja zakupiłam na stronie [usunięto_link] duży wybór i cena dobra.

    nieduza123
    Participant
    • Tematów: 1
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Miałam podobnie, może to hormony, może warto pogadać o tym ze specjalistą zanim zacznie się brać jakieś tabletki? Ja bym się trochę bała… Może atmosfera i tego typu rzeczy to banały, ale nam pomogła aromatoterapia, świeczki typu tealight czy eko dyfuzory.

    Maja88
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    wykluczyć problemy zdrowotne, ważne jest również nawiązanie intymności z mężem. Zawsze warto zacząć mówić o problemach. Aktualnie czytam tego bloga [usunięto_link] , jest tam dużo przydatnych informacji na ten temat

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Co na lepsze libido dla kobiety"

Przewiń na górę